• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Для безперебійної роботи критичної інфраструктури: Покровська громада отримала черговий гуманітарний вантаж

eye

73

12.08.2022 19:43

Новини громад

img

Покровська міська рада продовжує шукати шляхи вирішення «водного питання»: облаштовують у громаді свердловини та встановлюють резервуари для забезпечення водою місцевих мешканців. Активну допомогу у цьому процесі надають міжнародні організації та благодійні фонди.

Ємності для води, електрогенератори, пожежні гідранти, труби та набори інструментів для усунення аварійних ситуацій – саме з таким вантажем сьогодні до Покровська прибули представники БФ «New Way».

За словами заступника Покровського міського голови Олександра Добровольського, у зв`язку з обмеженою кількістю води у резервному Карлівському водосховищі, сьогодні одним з принципових питань є облаштування альтернативних джерел водопостачання.

«Ми вже пробурили декілька загальних свердловин, які базуються у місцях, де встановлені ємності для зберігання води. Їх облаштували фільтрувальними станціями. Тобто забезпечуватимемо мешканців як технічною, так і питною водою. Організоване й розвезення води по старостинських округах, а це близько 18 тонн на тиждень. Тож для того, щоб забезпечити усіх мешканців громади водою, є потреба у ємностях для зберігання рідини», - зазначив Олександр Добровольський.

Крім того, аби забезпечити безперебійну роботу підвищувальних насосних станцій та інших важливих об`єктів у випадку відсутності електроенергії, буде встановлено потужні генератори, які теж надали благодійники.

«Щиро вдячні благодійному фонду «New Way» за надану допомогу. Впевнений, отримане обладнання стане у пригоді нашим комунальним службам та допоможе забезпечити рідиною усіх мешканців громади», - зауважив Покровський міський голова Руслан Требушкін.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

98

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

85

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

77

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію