Гід держпослуг для переселенців, які шукають роботу

11.08.2022 11:30

Не пошуком прихистку єдиним. Українці, які переїхали, рятуючись війни, також намагаються знайти роботу на новому місці. Саме тому ми зібрали добірку держпослуг на Гіді, які допоможуть кожному, хто шукає відповіді на питання «На що жити?» та «Що робити далі?»

Підтримка при безробітті:
Статус безробітного
Допомога по безробіттю
Припинення реєстрації безробітного за заявою безробітного
Перереєстрація безробітного в центрі зайнятості

Оформлення ФОП:
Реєстрація ФОП
Припинення ФОП
Внесення змін про ФОП

Довідки:
Довідка про особливі умови праці
Довідки про трудовий та страховий стаж