• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровській громаді облаштовують місця для забезпечення мешканців водою

eye

137

09.08.2022 12:48

Новини громад

img

Минулого тижня КП «Покровськводоканал» отримав від французьких партнерів дві установки для очищення технічної води до стану питної. Сьогодні зусиллями комунальників вже здійснюється їхній монтаж та встановлення. Найближчим часом запастися водою можна буде у селищі Динзаводу та у місті Родинському. 

За словами заступника Покровського міського голови Олександра Добровольського, для мешканців цих районів громади з`явиться можливість набрати як технічну, так і питну воду. 

«У місті Родинське вже встановлено ємність для зберігання води, об`єм якої 30 кубічних метрів, а також рампу, де саме мешканці й роблять забір води. У селищі Динасового заводу теж буде встановлено такий самий басейн. Після того, як системи водоочищення будуть змонтовані і пройде аналіз рідини, ми зрозуміємо, чи відповідає вода санітарно епідемічним нормам, чи ні. Якщо за  якимись показниками буде відхилення, то французькі партнери нам обіцяють поставити ще одну систему ОСМОС», —  розповів Олександр Добровольський. 

Процес роздачі питної води місцевим мешканцям працівники КП «Покровськводоканал» планують налагодити за тиждень-два, враховуючи час на проведення необхідних аналізів. 

Врахували керівники громади й потреби жителів приєднаних територій. Їх «закривають» потужністю установки, яка вже працює у Покровську. 

«Відпрацьовуємо заявки старост: вихідними питну воду було доставлено до Срібненського та Новоєлизаветівського старостинських округів, сьогодні – Новотроїцьке, завтра – Лисівка. З урахуванням нових потужностей, буде складено графік подачі питної води по мікрорайонах міста та приватному сектору Покровська. Її розвозитимуть автівкою "Покровськводоканалу". Працюємо і з управлінням соціального захисту населення щодо забезпечення водою пільгових (малозабезпечених) категорій громадян », — зазначив заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію