Направлення коштів для виплати допомог по тимчасовій непрацездатності і по вагітності та пологах безпосередньо на рахунки роботодавців

08.08.2022 11:01

Зверніть увагу, вказано дату прийняття від роботодавця заяви-розрахунку. Її можна уточнити у вашій бухгалтерії, а за неможливості — у відділенні Фонду, контакти

Після того, як кошти перераховано на рахунок страхувальника, виплата допомоги працівнику здійснюється ним у найближчий після дня призначення допомоги строк, установлений для виплати заробітної плати, або одразу після надходження коштів від ФССУ.

Попри умови воєнного стану фахівці Фонду соціального страхування України продовжують роботу задля здійснення усіх страхових виплат і допомог.

Підтримуємо ЗСУ, віримо в Україну. Разом переможемо!