• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Маємо разом визначитись з місцями для появи нових свердловин: Руслан Требушкін під час зустрічі з квартальними

eye

304

03.08.2022 19:47

Новини громад

img

У Покровську тривають зустрічі міського голови Руслана Требушкіна з квартальними міста, під час яких підіймаються питання водозабезпечення місцевих мешканців та буріння свердловин у приватному секторі.

Участь у подібних обговореннях також беруть заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський та начальниця комітету самоорганізації населення Марина Ухова.

«Раніше було вирішено, що квартальні проведуть зібрання із жителями своїх зон відповідальності й разом визначать, де саме має бути свердловина. Сьогодні вже мав змогу ознайомитись із протоколами проведених зібрань із вказаними місцями буріння. Після остаточного узгодження будемо визначати черговість проведення робіт», - зауважив очільник громади Руслан Требушкін.

Нагадаємо, у зв`язку з нестабільною роботою Карлівської фільтрувальної станції та обмеженої кількості води, міська влада вирішила власним коштом пробурити 15 свердловин у тих районах, де спостерігається слабкий тиск і вода йде з перебоями. Займатимуться цим співробітники КП "Покровськводоканал".

Також на зустрічі лунали питання щодо чистки колодязів. Було вирішено, що квартальні складуть списки криниць загального користування. Єдине – в громаді є потреба у відповідних спеціалістах. Тож міська рада шукає покровчан, які мають досвід у цих питаннях та бажання допомогти. З пропозиціями можна звертатись до контактного центру та до міського голови особисто.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Створення соціальних маршрутів, розвиток підприємництва та ревізія земель: Сергій Добряк провів нараду з керівниками структурних відділів міськради

Очільник Покровської міської військової адміністрації Сергій Добряк продовжує зустрічатися з заступниками міського голови, аби детально ознайомитись з роботою відділів, які вони курують та проблемними питаннями, які є на сьогодні.

eye

98

Новини громад

01 жовтня 2022 17:33

У Покровську вітання з професійним святом приймали бібліотекарі громади

Щороку 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Сьогодні вітання зі святом від керівників громади приймали бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів.

eye

85

Новини громад

30 вересня 2022 10:00

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 30 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

77

Новини громад

30 вересня 2022 09:16

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію