ДТЕК повертає світло: за тиждень енергетики відновили електропостачання для 58 тисяч родин на Донеччині

25.07.2022 16:30

З 18 по 24 липня фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося виконати ряд ремонтів мереж, пошкоджених обстрілами, та повністю чи частково відновити електроживлення у 80 населених пунктах Донецької області. Знову зі світлом – 58 тисяч родин.  Попри дуже складну ситуацію в регіоні енергетики продовжують відновлювати електропостачання жителям Донеччини щойно це стає можливим.

Незважаючи на постійні обстріли, аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі за тиждень змогли відновити електропостачання для жителів 80 населених пунктів. Це дозволило повернути світло в оселі 58 504 родин. Щоденно над ремонтами електромереж після обстрілів працює до 20 бригад енергетиків.

Зокрема за вихідні енергетики повернули світло для 14 532 родин у 22 населених пунктах Донецької області. Найбільше відновлень за 23-24 липня – у Бахмутському районі: 6,6 тисяч родин Бахмутської громади та 1,5 тисяч родин Торецької громади знову отримують електроживлення. Енергетики також змогли з дозволу військових попрацювати у Мар’їнській, Костянтинівській, Селидівській громадах.

На Донеччині продовжуються активні бойові дії, тривають обстріли, у тому числі авіа- та ракетні удари. Енергоінфраструктура регіону постійно руйнується, припиняється робота енергопідприємств. Тож ми просимо жителів області з розумінням ставитися до проблем з електроживленням.

Поки що без світла лишаються 323 населених пункти Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський. Енергетики чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоб розпочати ремонти.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 152 добу та відновлюють обладнання та лінії знову й знову, щойно це стає можливим.

Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Інформацію про відключення можна перевірити за допомогою чат-боту «ДТЕК Донецькі електромережі» в Viber або Telegram Також можна зателефонувати до кол-центру (0629) 450 473, (093/096/099) 4500473, або написати в особисті повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромережі в соцмережі Facebook

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.