• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську відбулось засідання оргкомітету з приводу відзначення Дня Української Державності

eye

301

21.07.2022 14:50

Новини громад

img

З метою гідної організації та відзначення Дня Української Державності, яке  цього року за ініціативою Президента України Володимира Зеленського святкуватиметься вперше 28 липня, у Покровську пройшла робоча зустріч.

Участь у нараді взяли секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо, заступниця міського голови Маргарита Ідрісова, керівники структурних підрозділів міськради та представники Громадської Ради. 

За словами начальниці відділу культури Олени Олехнович, до визначної дати підготовлена низка заходів, які пройдуть по всій території громади. 
З 25 липня у фоє міської центральної бібліотеки діятиме виставка, присвячена етапам державотворення, підготовлена за лекцією громадської діячки, голови комітету з питань духовності, культури, освіти, науки та просвітницької роботи Громадської ради Світлани Гавриленко.

Протягом трьох днів ознайомитись з інформаційними, історичними матеріалами, які ілюструють становлення держави, зможе кожен охочий. 
До Дня Української Державності за участю перших керівників громади відбудеться і патріотично-просвітницький захід.

Своєю чергою начальниця відділу освіти Любов Воротинцева зазначила, що заклади дошкільної, позашкільної та загальної освіти теж долучаться до святкування у форматі онлайн.  

На 28 липня у Покровську заплановано урочистий захід, під час якого відбудеться нагородження тих, хто залучений у різних напрямках життєзабезпечення громади і щоденною працею наближає перемогу.

«День Української Державності – свято молоде, але досить значуще для нашої країни, основною метою якого є збереження та популяризація тисячолітньої історії нашої країни. Ми маємо гідно на всіх рівнях відзначити цю пам`ятну дату. Згадати не лише імена тих, хто зробив внесок в розвиток та формування української державності, а й вшанувати сучасних борців за державність та незалежність України», - зауважила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

13

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

41

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

У Покровську тривають зустрічі очільника військової адміністрації зі старшими будинків

Щоб уникнути домислів та розповсюдження недостовірної інформації, з початку робочого тижня очільник Покровської МВА Сергій Добряк проводить зустрічі зі старшими будинків, під час яких знайомить мешканців з роботою міської адміністрації у воєнний час.

eye

86

Новини громад

05 жовтня 2022 13:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію