19 липня – День тренера в Україні

19.07.2022 11:48

Сьогодні своє професійне свято відзначають ті, хто знає, що перемога – це не тільки заслуга однієї людини, а плідна праця цілої команди.

Ті, хто стоять за спинами чемпіонів та вірять в них до останнього.

Ті, хто стають надійною підтримкою спортсменам під час довготривалих спортивних відряджень та зборів.

Ті, хто докладають титанічних зусиль задля отримання омріяних нагород своїми вихованцями.

Вони – це тренери! Важливі люди у житті кожного спортсмена, які розділяють його досягнення і разом переживають невдачі на рівні із найріднішими.

Вітаємо всіх, хто носить почесне звання тренер! Дякуємо Вам за віддану, титанічну роботу, результатом якої є високі досягнення ваших вихованців!

ЗІ СВЯТОМ, БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ