ВІДЕО. Міський голова Руслан Требушкін привітав почесного громадянина Покровська Миколу Вострєцова з ювілеєм

18.07.2022 15:55

16 липня колишній директор «Красноармійськшахтобуд», почесний громадянин міста Микола Вострєцов відсвяткував 70-річчя. Сьогодні зі словами подяки за вклад у розвиток міста до нього завітав Покровський міський голова Руслан Требушкін.

Ім`я Миколи Вострєцова добре відомо у Покровську. Адже під його керівництвом розбудовувалось наше місто.
У Трест «Красноармійськшахтобуд» Микола Вострєцов потрапив у 1986 році у якості головного інженера. Вже через 6 років чоловік очолив підприємство.

За роки трудової діяльності вніс вагомий вклад в розбудову нашого міста міста: під його керівництвом будувались меморіал по вулиці Захисників України на братській могилі загиблих воїнів визвольних змагань періоду 1917 – 1921 рр., воїнів та партизан, загиблих в роки Другої Світової війни (Братська могила борців за Радянську владу, радянських воїнів та партизан); храм Святого рівноапостольного князя Володимира та сквер "Шахтарської Слави", що у мікрорайоні «Лазурний».

Одним із найвизначніших досягнень було будівництво шахти «Красноармійська Західна» №1 (сучасне ПАТ «Покровськвугілля»).
Крім того, Микола Олександрович за роки правління трестом здійснював утримання та ремонт житлового фонду міста.

З посади керуючого «Красноармійськшахтобуд» пішов у 2006 році, однак улюблену професію не покинув.

В період з 2007 по 2014 роки Микола Вострєцов працював заступником генерального директора ДП «ВК «Краснолиманська».

Протягом 10 років був депутатом Красноармійської міської ради.

Сьогодні Микола Олександрович має численні відзнаки: «Заслужений шахтар України» (2002р.); кавалер І-ІІІ ступеня відзнаки «Шахтарської слави» (1989, 1999, 2000рр.);   кавалер І-ІІІ ступеня відзнаки «Шахтарська доблесть» (2001, 2002, 2005рр.); кавалер ордена Різдва Христова І ступеня; кавалер ордена «Нестора Літописця» ІІІ ступеня; почесний знак Міністерства оборони «Доблесть і Честь».
Є незалежним будівельним експертом I категорії, ветеран праці.
У 2020 році в рамках святкування 145 річниці міста Покровськ (Красноармійськ) Миколі Вострєцову присвоєно почесне звання «Почесний громадянин міста».

Під час зустрічі з ювіляром Покровський міський голова Руслан Требушкін висловив слова вдячності за докладені зусилля у розбудову та становлення міста, побажав миру, міцного здоров`я та благополуччя.