• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську продовжуються навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

eye

375

13.07.2022 13:51

Новини громад

img

13 липня співробітники ДСНС зустрілися зі старшими будинків міста, щоб вкотре нагадати алгоритм порядку дій при екстрених ситуаціях. 

Під час навчань присутні розглянули механізм реагування на сигнал «повітряна тривога», а також порядок дій під час артобстрілу.

«Після отримання сигналу «тривога», не варто залишатись в будинках, особливо на верхніх поверхах, адже внаслідок вибуху вони будуть руйнуватись від впливу ударної хвилі. Небезпеку можна перечекати у цокольних або підвальних приміщеннях. Також не слід забувати про правило «двох стін». Якщо ви перебуваєте на вулиці, то важливо швидше лягти на землю та прикрити голову руками», - розповіли фахівці ДСНС. 

Також під час навчань старших будинків ознайомили з вимогами до облаштування захисних споруд та простіших укриттів. 

За словами учасників тренінгу, такі зустрічі з представниками служби надзвичайних ситуацій у Покровську проводяться вже не вперше. Сьогодні, у воєнний час, вони вкрай необхідні та корисні. 

Нагадаємо, що наприкінці лютого на базі Покровського ККСН  запрацював консультативний пункт задля вчасного сповіщення мешканців Покровської громади, надання консультацій та роз`яснень щодо надзвичайних ситуацій.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

12

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

38

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

У Покровську тривають зустрічі очільника військової адміністрації зі старшими будинків

Щоб уникнути домислів та розповсюдження недостовірної інформації, з початку робочого тижня очільник Покровської МВА Сергій Добряк проводить зустрічі зі старшими будинків, під час яких знайомить мешканців з роботою міської адміністрації у воєнний час.

eye

82

Новини громад

05 жовтня 2022 13:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію