• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Британські волонтери-медики провели для покровських освітян тренінг по наданню першої домедичної допомоги

eye

633

12.07.2022 15:31

Новини громад

img

За ініціативою відділу освіти Покровської міської ради сьогодні у міській бібліотеці ім.Т.Г.Шевченка під керівництвом медиків з британської організації UK-Med місцеві освітяни відточували навички надання екстреної домедичної допомоги. 

Волонтери-медики зосередили увагу присутніх на зупинці різних видів кровотеч, а також накладанні джгутів і турнікетів. Окремою темою стало відпрацювання алгоритму дій під час надзвичайних ситуацій.
Для кращого засвоєння інформації та відпрацювання отриманих навичок всі маніпуляції освітяни проводили на практиці. 

За словами заступниці начальника відділу освіти Анастасії Долгої, сьогодні такі тренінги є вкрай необхідними: «Триває війна. Жоден з нас не знає, що буде завтра. Ми повинні бути готовими до будь-яких подій, тому вміння надавати першу домедичну допомогу – це той мінімум знань та навичок, яким повинен володіти кожен з нас у нинішній ситуації». 

Тренінг, тривалість якого складає майже 2 години, сьогодні відвідали близько 60 представників закладів освіти Покровської громади. Подібні навчання під наставництвом волонтерів-медиків з Великої Британії продовжаться у Покровську й надалі.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Заступник голови ДонОДА Вадим Філашкін перевірив стан захисних споруд у Покровську

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін разом з керівництвом Покровської районної та міської військових адміністрацій, представниками ДСНС та поліції провів комісійне обстеження укриттів.

eye

24

Новини громад

09 червня 2023 18:28

На знак вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні: молодь міста ініціює встановлення меморіальної скульптури 

Активна молодь Покровська звернулась до керівництва з проханням про встановлення сучасної меморіальної садово-паркової скульптури на честь Героїв Небесної сотні біля пам'ятного каменя, розташованого на мкрн. Южному.

eye

44

Новини громад

09 червня 2023 15:41

Покровська МВА спільно з «Ощадбанком» розробляє програму підтримки бізнесу 

Керівники Покровська МВА зустрілись з начальницею Донецького обласного управління АТ “Ощадбанк” Ганною Прасол та керуючою ТВБВ філії "Ощадбанк" Ларисою Низельник.

eye

38

Новини громад

09 червня 2023 14:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію