З 11 липня на Донеччині заборонена торгівля алкогольними напоями

11.07.2022 11:16

З сьогоднішнього дня у Донецькій області заборонена торгівля алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі. Відповідний наказ підписав командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця". Про це повідомляє ДонОДА.

Згідно цього документу, з метою забезпечення громадської безпеки і порядку з 11 липня 2022 року на територіїї Донецької області на період дії правового режиму воєнного стану заборононено торгівлю алкогольники напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів.

З метою контролю за дотриманням заборони торгівлі алкоголем, на території області буде організоване патрулювання.

Наказ про заборону торгівлі на території Донецької області алкогольними напоями та речовинами, виготовленими на спиртовій основі