• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Привітання секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо з Днем родини

eye

283

08.07.2022 09:20

RSS

img

Шановна громадо, сьогодні ми відзначаємо День родини.

За цим загальним поняттям ”сім’я” є те, що кожному гріє серце: млинці недільного ранку для рідних, теплі обійми мами на дорогу, ще одна глава цікавої оповіді для дитини перед сном, спільний перегляд серіалу п’ятничного вечора та ще багато-багато таких приємних щоденних дій, які ми втратили.

Статистика сьогодення жахає – близько 50% українських родин були вимушені розлучитись через війну.

Війна формує невизначеність майбутнього. Відстані здаються нездоланними, розлука – нескінченною, а возз’єднання родини майже нездійсненим. І я по собі знаю, яке це психологічно важке випробування.

Але я вірю, що ми не втратили один одного. Ми повернемо собі той родинний затишок, ті маленькі ритуальні дії, які, як тепер з’ясувалося, втримували нас на плаву.

Можливо зараз ви не знаєте, чим будете займатися після повернення, якими ви будете, але ціль – повернутися додому та об’єднатися із сім’єю – робить життя таким, що має сенс при багатьох вже не таких актуальних сенсах.

Бажаю кожному знайти для себе ту міцну силу, що підтримує в складній, невизначеній ситуації війни. А ще щиро вам бажаю якомога скоріше мати змогу обійняти своїх близьких, адже що може бути важливіше?

Бережіть себе та своїх рідних!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Попри обстріли ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло в оселі понад 24 тисяч родин на Донеччині

Протягом доби аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 9 населених пунктів, постраждалих через обстріли.

eye

15

Новини

05 жовтня 2022 14:53

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

10

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

34

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію