• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. 8 липня в Україні відзначають День родини

eye

2500

08.07.2022 09:47

Новини громад

img

Споконвіку для українців сім’я була найціннішим, що є в житті. Шанобливе ставлення до родинних  цінностей, любов та повага до найрідніших, а відтак і до Батьківщини, завжди були й залишаються тим фундаментом, на якому формувалася наша нація. Демократичний світогляд нашого народу відокремлювався вільними прагненнями та  готовністю за будь-яку ціну захистити найдорожче.

На жаль, через війну, яку розпочала росія, цього дня не всі можуть обійняти своїх рідних та вкотре сказати приємні слова любові та вдячності. 

Ми знаємо, що правда за Україною. Зовсім скоро сім'ї знову об'єднаються, наші відважні захисники та захисниці повернуться додому з перемогою, яку ми відсвяткуємо всією великою родиною – всією країною!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Є досягнення та результати: звіт Управління сім’ї, молоді та спорту про роботу з початку 2023 року

Волонтерська діяльність для життєзабезпечення громади, спортивна робота з підрозділами Нацполіції, ТРО та підприємствами, а також дистанційний навчально-тренувальний режим. Так працює зараз Управління сім’ї, молоді та спорту Покровської громади.

eye

30

Новини громад

29 березня 2023 17:30

У Покровську відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги

Під головуванням начальника гуманітарного штабу Дмитра Єрмоловича та за участю заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо в онлайн-форматі відбулось засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

28

Новини громад

29 березня 2023 16:36

Покровський педагог-військовослужбовець отримав почесну нагороду «За оборону рідної держави»

Рік тому Ігор Кравцов викладав іноземну мову в НВК №1, зараз – несе службу в Національній гвардії України. Чоловік пішов боронити країну в березні 2022-го.

eye

36

Новини громад

29 березня 2023 16:27

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію