• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровська громада у жалобі: захищаючи Україну від ворога загинув 23-річний Микита Соболєв

eye

959

07.07.2022 11:42

Новини громад

img

Ще у травні поточного року під час  виконання бойового завдання наш земляк, мешканець с.Перше Травня Микита Соболєв, 1999 року народження, отримав поранення, несумісні з життям. 

Микита народився і виріс у Першотравневому старостинському окрузі, після отримання технічної освіти, встиг ознайомитись з професією гірника на ШУ «Покровське». Пройшов строкову військову службу. З перших днів вторгнення росії в Україну став на захист рідної країни в складі ВЧ А-1126 (повітряно-десантна бригада). 

Ще декілька тижнів тому Микита був похований у Дніпрі, але було прийнято рішення провести перепоховання на малій батьківщині, на Донеччині. 

Попрощатися з загиблим захисником сьогодні на центральному кладовищі кладовищі Покровська зібралися рідні та близькі, військовослужбовці та керівники Покровської громади – міський голова Руслан Требушкін та староста Першотравневого старостинського округу Олександр Ухов. 

«Загибель Микити – це нестерпний біль за молоде життя, віддане за майбутнє нашої країни. Як прикро, що гинуть такі молоді хлопці, цвіт нації, у яких, здавалось, все життя ще попереду. Для нас він, як і інші полеглі на полі бою хлопці, справжні герої. Ніколи не забудемо їхні подвиги. За кожного помстимося!», - зазначив Руслан Требушкін під час церемонії прощання.

У 23-річного Микити залишились батько, мати та маленька сестричка. 
Покровська міська рада висловлює щирі слова співчуття родині загиблого. 

Світлий і добрий спомин про Захисника України назавжди залишиться в наших серцях і пам’яті його бойових побратимів, рідних та близьких!
Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

За минулу добу через ворожі обстріли зазнали поранень два мешканці Покровська

13 червня о 12:00 з боку російських окупаційних військ відбувся обстріл (тип озброєння встановлюється) північно-східної частини м.Покровськ.

eye

33

Новини громад

14 червня 2025 09:20

Випускний у Покровській музичній школі ім. М.Д. Леонтовича: музика, яка об’єднує

У Покровській музичній школі ім. М.Д. Леонтовича м. Дніпро відбулася урочиста церемонія вручення свідоцтв випускникам. Цей день став особливим як для самих учнів, так і для викладачів, батьків та гостей свята.

eye

47

Новини громад

13 червня 2025 16:45

Соціальні послуги ближче до людей: у хабі «Ми — Донеччина» провели виїзний прийом Пенсійного фонду

У гуманітарному хабі «Ми — Донеччина» Покровської МВА відбувся виїзний прийом громадян фахівчинею Пенсійного фонду України.

eye

43

Новини громад

13 червня 2025 10:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію