• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

ВІДЕО. Сьогодні Донеччина святкує 90-річний ювілей

eye

512

02.07.2022 09:36

Новини громад

img

Сьогодні, 2 липня, виповнюється 90 років з дня заснування Донецької області. Краю  багатих надр, широких степів, населеного працьовитими та сильними духом людей. 

В цей день, ми мали б дивитись на чудовий фонтан на площі Миру у Краматорську, прогулюватись набережною у Маріуполі, відпочивати у парку кованих фігур у Донецьку, але таку можливість у нас вкрали.

«Ми народились на українській, козацькій землі, де над степом вирує вітер та дух свободи - тому ми обов'язково повернемо своє і повернемось до нашого звичного життя. Ми працьовиті й сильні - ми відбудуємо все, що зруйнували рашисти і розквітнемо знову. Пам'ятаючи наше минуле і цінуючи кожен новий день. Щиро вдячні всім захисникам України, які боронять сьогодні Донеччину та всю країну від ворога. Ви - наша надія та віра на мир та повернення додому тисячів мешканців», - привітав мешканців Донеччини з визначною датою голова Донецької ОВА Павло Кириленко. 

У цей вкрай тяжкий для всіх українців час віримо у те, що наша Батьківщина стане справжньою фортецею для кожного з нас. Не дамо ворогу загарбати наш край! Підтримуємо наших військових, віримо в ЗСУ та в Україну!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію