• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

"Виходь на світло": місцевим громадам пропонують долучитись до боротьби з тіньовою зайнятістю

eye

139

01.07.2022 14:48

Новини громад

img

З першого липня 2022 року, за підтримки Міжнародної організації праці, розпочинається широкомасштабна інформаційна компанія  «Виходь на світло»,   основна стратегічна мета якої - суттєве зменшення неофіційної праці в регіоні. Сумісно зі Східним міжрегіональним управлінням Державної служби України з питань праці компанія буде проводитись за активної участі представників органів місцевого самоврядування, ГУ ПФУ, ГУ ДПС, ГУ Держспоживслужби, обласного центру зайнятості, об’єднань роботодавців, профспілкових організацій,інших соціальних партнерів.

Задекларовані трудові відносини і сплата відповідних внесків для України у воєнний час є вкрай важливими, адже економіка держави знекровлена через російське вторгнення. Це запорука наповнення бюджету і зміцнення ВСУ, що можливо лише за умови максимальної поінформованості роботодавців та працівників щодо небезпек неофіційної праці для них самих та для країни загалом.

Легальні трудові відносини гарантують вагомі переваги безпосередньо працюючим.  Водночас,. соціальна відповідальність бізнесу  – запорука високої репутації. Споживачі більше довіряють бізнесу, який опікується соціальними проблемами, працює чесно та відкрито. Створюючи нові робочі місця – ви можете отримати державну підтримку, що  в умовах воєнного часу, особливо актуально.

Постановою КМУ від 20 березня 2022 року № 331 визначений Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Якщо роботодавець працевлаштовує ВПО на умовах трудового/гіг-контракту, зокрема – за сумісництвом (особа може бути працевлаштована відповідно до цього механізму тільки один раз), він має право на отримання компенсації в розмірі 6500 гривень.

Більше інформації можно отримати на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua/.  

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. У Покровській громаді вивчають потреби мешканців у твердому паливі

26 липня на засіданні виконавчого комітету було прийнято Положення про надання допомоги у вигляді твердого палива на період дії воєнного стану окремим категоріям громадян Покровської громади. Фахівці УСЗН вже почали опрацьовувати заявки мешканців.

eye

17

Новини громад

11 серпня 2022 10:02

У Покровській громаді малозабезпечені верстви населення отримують гуманітарну допомогу

Днями представники міської ради відвідали Новоєлизаветівський старостинський округ.

eye

16

Новини громад

11 серпня 2022 08:50

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

39

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію