• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

"Виходь на світло": місцевим громадам пропонують долучитись до боротьби з тіньовою зайнятістю

eye

415

01.07.2022 14:48

Новини громад

img

З першого липня 2022 року, за підтримки Міжнародної організації праці, розпочинається широкомасштабна інформаційна компанія  «Виходь на світло»,   основна стратегічна мета якої - суттєве зменшення неофіційної праці в регіоні. Сумісно зі Східним міжрегіональним управлінням Державної служби України з питань праці компанія буде проводитись за активної участі представників органів місцевого самоврядування, ГУ ПФУ, ГУ ДПС, ГУ Держспоживслужби, обласного центру зайнятості, об’єднань роботодавців, профспілкових організацій,інших соціальних партнерів.

Задекларовані трудові відносини і сплата відповідних внесків для України у воєнний час є вкрай важливими, адже економіка держави знекровлена через російське вторгнення. Це запорука наповнення бюджету і зміцнення ВСУ, що можливо лише за умови максимальної поінформованості роботодавців та працівників щодо небезпек неофіційної праці для них самих та для країни загалом.

Легальні трудові відносини гарантують вагомі переваги безпосередньо працюючим.  Водночас,. соціальна відповідальність бізнесу  – запорука високої репутації. Споживачі більше довіряють бізнесу, який опікується соціальними проблемами, працює чесно та відкрито. Створюючи нові робочі місця – ви можете отримати державну підтримку, що  в умовах воєнного часу, особливо актуально.

Постановою КМУ від 20 березня 2022 року № 331 визначений Порядок надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Якщо роботодавець працевлаштовує ВПО на умовах трудового/гіг-контракту, зокрема – за сумісництвом (особа може бути працевлаштована відповідно до цього механізму тільки один раз), він має право на отримання компенсації в розмірі 6500 гривень.

Більше інформації можно отримати на інформаційному порталі https://pratsia.in.ua/.  

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Молодіжна рада обговорила ряд питань, які планує втілити в життя

27 вересня відбулось засідання Молодіжної ради при Покровській міській раді, яке провів новообраний голова Олександр Нестеренко.

eye

1

Новини громад

28 вересня 2023 10:00

Добрі справи задля розвитку громади

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

eye

14

Новини громад

28 вересня 2023 09:10

У Покровську підбили підсумки роботи військово-облікового відділу

27 вересня у Покровську відбулись інструктивно-методичні заняття з питань особливостей ведення військового обліку та бронювання призовників, військовозобов’язаних та резервістів на території Покровської громади.

eye

47

Новини громад

27 вересня 2023 17:42

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію