• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську працює комісія з обстеження житлово-комунальних умов для надання електроплит

eye

407

01.07.2022 14:37

Новини громад

img

16 червня рішенням виконкому була прийнята програма щодо надання натуральної допомоги у вигляді електроплит для родин, які опинились у складних життєвих обставинах в умовах воєнного стану. На сьогодні фахівці УСЗН вже мають близько 120 заяв, кожну з яких розглядають комісійно під час виїзних обстежень умов проживання заявників. 

До складу комісії увійшли фахівці Управління соціального захисту населення, комітету самоорганізації населення, квартальні та депутати міської ради. 

«Кожну заяву, що надійшла до контактного центру міської ради або до нашого Управління, ми розглядаємо комісійно. Під час виїзду звертаємо увагу на умови проживання родини, склад сім`ї, фінансову забезпеченість та складаємо відповідні акти обстеження. Дякуємо депутатам – Анатолію Федорову та Геннадію Красному, які вже долучились до цієї роботи», - зауважила завідувачка сектору нагляду, моніторингу, супроводу виконання соціальних програм відділу нагляду, моніторингу, супроводу виконання соцпрограм та розвитку соціальних послуг УСЗН Лілія Карпенко. 

На сьогодні комісією вже обстежено 40 з 60 родин, які самостійно виявили бажання взяти участь у програмі, залишили свої заявки та зібрали необхідний пакет документів. У більшості, це одинокі мешканці громади, люди з інвалідністю та багатодітні сім`ї. Ще 50 заяв сформовано по територіальному центру соціального обслуговування. Тобто це люди, які отримують послугу «догляд вдома». За поданням міського центру соціальних служб на розгляді комісії й 6 родин, які опинились у складних життєвих обставинах. 

Нагадаємо, з місцевого бюджету було виділено кошти на придбання 309 електроплит. Вони  будуть розподілені по родинах, які подали заявки на їх отримання та які, за висновком комісії, відповідають усім критеріям, прописаним у Порядку.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Стартував чемпіонат Покровська з футболу

23 вересня розпочалися матчі Відкритого чемпіонату Покровська з футболу у форматі 8х8. У змаганнях, ініційованих міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», зголосилися взяти участь 9 команд.

eye

23

Новини громад

25 вересня 2023 19:00

Оновлюй дані в ТЦК

У Міністерстві оборони України презентували серію відеороликів, які спрямовані на мотивацію українців оновлювати персональні дані у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки та бути готовими до спротиву російській агресії.

eye

18

Новини громад

25 вересня 2023 16:54

Керівництво Покровської ВА разом із представниками БФ "Team4UA" обговорили питання надання гуманітарної допомоги в громаді

Сьогодні керівники Покровської РВА та МВА разом з представниками благодійного фонду "Team4UA" обговорили важливі питання, спрямовані на поліпшення роботи фонду з надання допомоги, зокрема людям з інвалідністю.

eye

32

Новини громад

25 вересня 2023 16:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію