• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Межівська громада пропонує релоксацію сільгосппідприємствам сходу, півдня та півночі України

eye

396

25.06.2022 09:18

Новини громад

img

В цей складний час випробувань та боротьби за незалежність та територіальну цілісність нашої Держави, наш гостинний край з перших днів повномасштабного вторгнення ворога на територію України простягає руку підтримки постраждалим від наслідків воєнних дій з боку держави-агресора.

Більше 4 тисяч внутрішньо переміщених осіб з території бойових дій знайшли тимчасовий прихисток на території Межівської територіальної громади.

Виконавчим комітетом в тісній співпраці з представниками бізнесу напрацьовано ряд пропозицій щодо можливої релокації на територію нашої громади підприємств виробничі потужності яких постраждали в результаті бойових дій на сході півдні та півночі України для зближення їх з галузями промислового бізнесу. які притаманні нашому регіону – сільськогосподарське виробництво ( вирощування зернових технічних овочевих культур відкритого грунту, великої та малої рогатої худоби), переробної промисловості ( виробництво борошна, олії). крім того громада має можливість запропонувати вільні площі для перенесення виробництва що мають інше направлення.

В разі зацікавленості пропонуємо направляти свої пропозиції на електронної адреси: mejova@meta.ua, epid_vkmsr@meta.ua та за телефонами:. (05630)60463, 60384

Відкриті для співпраці, готові до обговорення пропозицій щодо розвитку бізнесу на взаємовигідних умовах із залученням потужностей приємства вашого регіону

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Увага! Перерахунок

10 листопада 2021 року Кабінетом Міністрів України було прийнято постанову №1209 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу»

eye

33

Новини громад

08 грудня 2023 19:36

Члени комісії розподіли матеріальну допомогу

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Олени Харчевної відбулось засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян.

eye

82

Новини громад

08 грудня 2023 15:41

Від благодійників школярі Покровської громади отримали подарунки

Зимові свята тривають, а діти продовжують отримувати подарунки. Для тих, хто знаходиться в Покровській громаді, вже кілька років поспіль надає солодкі набори БФ «Фонд Бориса Колеснікова».

eye

102

Новини громад

08 грудня 2023 15:15

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію