• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Межівська громада пропонує релоксацію сільгосппідприємствам сходу, півдня та півночі України

eye

231

25.06.2022 09:18

Новини громад

img

В цей складний час випробувань та боротьби за незалежність та територіальну цілісність нашої Держави, наш гостинний край з перших днів повномасштабного вторгнення ворога на територію України простягає руку підтримки постраждалим від наслідків воєнних дій з боку держави-агресора.

Більше 4 тисяч внутрішньо переміщених осіб з території бойових дій знайшли тимчасовий прихисток на території Межівської територіальної громади.

Виконавчим комітетом в тісній співпраці з представниками бізнесу напрацьовано ряд пропозицій щодо можливої релокації на територію нашої громади підприємств виробничі потужності яких постраждали в результаті бойових дій на сході півдні та півночі України для зближення їх з галузями промислового бізнесу. які притаманні нашому регіону – сільськогосподарське виробництво ( вирощування зернових технічних овочевих культур відкритого грунту, великої та малої рогатої худоби), переробної промисловості ( виробництво борошна, олії). крім того громада має можливість запропонувати вільні площі для перенесення виробництва що мають інше направлення.

В разі зацікавленості пропонуємо направляти свої пропозиції на електронної адреси: mejova@meta.ua, epid_vkmsr@meta.ua та за телефонами:. (05630)60463, 60384

Відкриті для співпраці, готові до обговорення пропозицій щодо розвитку бізнесу на взаємовигідних умовах із залученням потужностей приємства вашого регіону

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Очільник Покровської МВА Сергій Добряк зустрівся з членами міського товариства людей з інвалідністю

Напередодні міжнародного дня людей з інвалідністю очільник Покровської військової адміністрації Сергій Добряк разом із керуючою справами виконкому Алевтиною Жук та начальницею УСЗН Іриною Бонзюх відвідали товариство людей з інвалідністю. 

eye

39

Новини громад

02 грудня 2022 13:49

Свято добра: у реабілітаційному центрі «Милосердя» відбувся тематичний захід

Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю, який весь світ відзначає 3 грудня, за побажанням вихованців та їхніх батьків керівництво Центру організували цікавий тематичний захід.

eye

60

Новини громад

01 грудня 2022 19:54

Вирішення водного питання: у Покровській громаді готують до експлуатації насосну станцію у с.Перше Травня

1 грудня за участю очільника Покровської МВА Сергія Добряка, заступників міського голови та співробітників ДСНС відбулось засідання комісії з ТЕБ та НС, на розгляд якої було винесено 2 питання.

eye

139

Новини громад

01 грудня 2022 17:33

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію