• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Межівська громада пропонує релоксацію сільгосппідприємствам сходу, півдня та півночі України

eye

137

25.06.2022 09:18

Новини громад

img

В цей складний час випробувань та боротьби за незалежність та територіальну цілісність нашої Держави, наш гостинний край з перших днів повномасштабного вторгнення ворога на територію України простягає руку підтримки постраждалим від наслідків воєнних дій з боку держави-агресора.

Більше 4 тисяч внутрішньо переміщених осіб з території бойових дій знайшли тимчасовий прихисток на території Межівської територіальної громади.

Виконавчим комітетом в тісній співпраці з представниками бізнесу напрацьовано ряд пропозицій щодо можливої релокації на територію нашої громади підприємств виробничі потужності яких постраждали в результаті бойових дій на сході півдні та півночі України для зближення їх з галузями промислового бізнесу. які притаманні нашому регіону – сільськогосподарське виробництво ( вирощування зернових технічних овочевих культур відкритого грунту, великої та малої рогатої худоби), переробної промисловості ( виробництво борошна, олії). крім того громада має можливість запропонувати вільні площі для перенесення виробництва що мають інше направлення.

В разі зацікавленості пропонуємо направляти свої пропозиції на електронної адреси: mejova@meta.ua, epid_vkmsr@meta.ua та за телефонами:. (05630)60463, 60384

Відкриті для співпраці, готові до обговорення пропозицій щодо розвитку бізнесу на взаємовигідних умовах із залученням потужностей приємства вашого регіону

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. У Покровській громаді вивчають потреби мешканців у твердому паливі

26 липня на засіданні виконавчого комітету було прийнято Положення про надання допомоги у вигляді твердого палива на період дії воєнного стану окремим категоріям громадян Покровської громади. Фахівці УСЗН вже почали опрацьовувати заявки мешканців.

eye

17

Новини громад

11 серпня 2022 10:02

У Покровській громаді малозабезпечені верстви населення отримують гуманітарну допомогу

Днями представники міської ради відвідали Новоєлизаветівський старостинський округ.

eye

16

Новини громад

11 серпня 2022 08:50

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

39

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію