• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

«Кожен з нас наближає перемогу: воїни в окопах, шахтарі і металурги на виробництві в тилу», - генеральний директор компанії «Метінвест» Ю.Риженков

eye

1290

23.06.2022 15:31

Новини громад

img

З перших днів війни суттєву підтримку Покровській громаді у забезпеченні засобами захисту надає компанія «Метінвест». Сьогодні генеральний директор ТОВ «Метінвест Холдинг» Юрій Риженков передав керівництву Покровської громади 90 кевларових касок.

Під час зустрічі секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо подякувала підприємствам компанії, які сьогодні у такий неспокійний для країни час стабільно працюють та наповнюють місцевий бюджет. 

«Навіть під час війни люди отримують гідну заробітну плату, а це – соціальна захищеність не лише самих працівників, а й членів їх родин та ветеранів праці. Не помилюся, якщо скажу, що третина жителів нашої громади так чи інакше пов’язана із підприємствами Метінвест Покровськвугілля. Тому дякуємо керівництву компанії за підтримку наших людей та надану можливість їм стабільно працювати», - зазначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо.

Як зауважив заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський, 52 відсотки надходжень бюджету – це надходження від підприємств компанії. Це – гарантії того, що громада живе, працює та будує плани на подальший розвиток. 

«Засоби захисту нам вкрай необхідні. Ними ми зможемо забезпечити працівників житлово-комунальної сфери. Не зважаючи на воєнні дії, у нашій громаді працюють всі комунальні підприємства, які підтримують чистоту та порядок, задіяні на роботах з усунення наслідків обстрілів», - зазначив  Олександр Добровольський. 

Слова подяки за надану допомогу генеральному директору ТОВ «Метінвест Холдинг» Юрію Риженкову висловила й заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова. 

«Покровська міська рада тісно співпрацює з підприємствами компанії Метінвест. Вони – наш давній партнер, який надає нам допомогу в медичній галузі, в облаштуванні укриттів, надає гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів та засобів гігієни тисячам жителів громади», - зауважила Маргарита Ідрісова.

Своєю чергою Юрій Риженков додав, що Метінвест активно підтримує усіх українців. Своїм співробітникам, які втратили робочі місця, допомагають працевлаштуватися на нових підприємствах. Також активно компанія допомагає й захисникам України й надалі продовжуватиме це робити до повної перемоги над ворогом.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Мешканці прифронтових територій отримають матеріальну допомогу для закупівлі твердого палива на зиму

Управління соціального захисту населення Покровської міської ради інформує, що Кабміном України затверджена Постанова від 13.08.2025 № 985 «Деякі питання надання допомоги населенню протягом опалювального сезону на придбання твердого пічного палива.

eye

16

Новини громад

20 серпня 2025 16:17

Фахівець Управління соцзахисту Покровської міської ради провела виїзний прийом у Харкові

18 серпня 2025 року у місті Харкові відбувся виїзний прийом громадян, який провела фахівець Управління соціального захисту населення Покровської міської ради Тетяна Колесникова.

eye

39

Новини громад

19 серпня 2025 15:42

Підтримка у Шептицькому: гуманітарний хаб “Єднання” передав допомогу внутрішньо переміщеним особам

У Шептицькій громаді внутрішньо переміщені особи, які були змушені покинути свої домівки через війну, отримали гуманітарну допомогу — продуктові набори та засоби гігієни.

eye

90

Новини громад

19 серпня 2025 09:30

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію