• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

На випадок надзвичайних ситуацій Покровськ оснастять сучасними радіостанціями

eye

245

23.06.2022 09:30

Новини громад

img

Для негайного реагування на надзвичайні події та для підтримання зв`язку за кошти місцевого бюджету було придбано 20 радіостанцій. 

За словами заступника Покровського міського голови Миколи Шабельника, радіостанції забезпечать надійну комунікацію між владою міста, комунальними підприємствами та місцевими мешканцями у випадку втрати мобільного та стаціонарного зв`язку. 

«Через російську агресію та активні бойові дії на Донеччині, ситуація у нашій громаді у будь-який час може змінитися. Щодня ми працюємо над тим, аби забезпечити життєдіяльність міста та приєднаних територій, дбаємо про захист населення. Моделюємо різні ситуації та готуємось до них. Наприклад, під час обстрілів та пошкодження антен може зникнути мобільний зв`язок та інтернет. Аби не втратити комунікацію між керівництвом міста та мешканцями, у місцях великого скупчення людей будуть розташовані радіостанції. Це дозволить нам швидко реагувати на події та бути у постійній взаємодії з цивільним населенням», - розповів Микола Шабельник.

Для довідки: радіозв'язок — це технологія бездротового передання інформації (сигналів), де носієм є електромагнітні хвилі, які вільно поширюються у просторі. Радіозв'язок — один із найпростіших і найнадійніших засобів передання інформації на відстань. На відміну від мобільних телефонів, рації можна використовувати там, де недоступний жоден інший вид зв'язку.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровська вчителька посіла друге місце у всеукраїнському конкурсі «Учитель року 2022»

Вчитель історії ЗОШ №9 Світлана Островська пройшла всі відбіркові етапи конкурсу та у фіналі серед 12 найкращих вчителів України посіла 2 місце в номінації «Основи правознавства»

eye

10

Новини громад

28 листопада 2022 14:54

Акція «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства» триває: Покровськ отримав допомогу від Фонду UNFPA

За підтримки фонду UNFPA Покровськ отримав 30 рюкзаків, до складу яких увійшли засоби особистої гігієни, ліхтарики, ковдра, термобілизна, нижня білизна, шкарпетки.

eye

28

Новини громад

28 листопада 2022 11:53

За минулі три доби ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло майже 30 тисячам родин

З 23 по 25 листопада фахівці ДТЕК Донецькі електромережі повністю або частково відновили електропостачання в 20 населених пунктах, постраждалих внаслідок бойових дій.

eye

36

Новини громад

28 листопада 2022 08:43

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію