• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Покровчани для покровчан: мешканців громади закликають долучитись до програми з надання житла для постраждалого населення

eye

368

22.06.2022 12:02

Новини громад

img

У Покровській громаді планують створити робочу групу з обстеження постраждалих в наслідок бойових дій осель, як багатоповерхівок, так і будинків приватного сектору. Людям, які залишились без даху над головою, надавати тимчасове житло. 

З такою пропозицією виступила заступниця Покровського міського голови Маргарита Ідрісова під час засідання виконкому, яке відбулось 22 червня: «Ми бачимо, що обстріли посилюються, стають частішими, страждають будинки наших мешканців. На жаль, сьогодні Закон не дозволяє місцевій владі відновлювати зруйновані будинки, немає такого механізму. Ми можемо допомогти лише будівельними матеріалами. Тому хочу звернутись до мешканців з проханням надати своє помешкання в оренду міській раді за компенсацію комунальних послуг для переміщення постраждалого населення, яке не має можливості евакуюватись у більш безпечні місця». 

За словами заступника міського голови Костянтина Мілютіна, в місті є чимало фахівців, які готові долучитись до роботи з обстеження постраждалих житлових будинків. 

Своєю чергою секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо зауважила, що пропозиція дуже слушна і актуальна. Було запропоновано розробити розпорядження щодо створення технічної комісії для огляду приміщень, які потребують відновлення або встановлення непридатності для проживання, а також створення реєстру наданих квартир або приватних будинків для переселення постраждалого населення. 

Механізм передачі власного житла місцевих мешканців в оренду для тимчасового проживання керівники громади планують прописати в програмі «Покровчани для покровчан». А поки з пропозиціями щодо передачі осель міській раді в оренду просять звертатись до контактного центру за номером: 0-800-300-101.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Літопис розвитку Покровського краю в ювілейній книжці Валерія Кордюкова

У Покровську відбулася значна подія, а саме презентація ювілейної 10-ї книги Валерія Кордюкова, який є краєзнавцем, меценатом, членом НІКО «Спадщина» та творчого об?єднання «Суцвіття».

eye

7

Новини громад

28 вересня 2023 11:00

Молодіжна рада обговорила ряд питань, які планує втілити в життя

27 вересня відбулось засідання Молодіжної ради при Покровській міській раді, яке провів новообраний голова Олександр Нестеренко.

eye

21

Новини громад

28 вересня 2023 10:00

Добрі справи задля розвитку громади

Члени Громадської ради при Покровській міській раді продовжують активно залучати гуманітарну допомогу до громади. Днями за сприянням директора СК «Олімпієць» Віктора Поліщука до нашого міста було доставлено цінний вантаж від волонтерів зі Львівщини. 

eye

19

Новини громад

28 вересня 2023 09:10

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію