Мешканці Покровська отримали допомогу від фонду Unchain Ukraine

20.06.2022 18:08

Чи не щодня Покровська громада отримує гуманітарну допомогу від різних благодійних організацій, фондів та приватних осіб. Цього разу гуманітарний вантаж надійшов від інноваційного благодійного фонду Unchain Ukraine, що був заснований як ініціатива глобального збору коштів на основі криптовалюти для допомоги Україні.

Сьогодні від фонду 600 продуктових наборів отримали мешканці другого та четвертого кварталів, вулиць Шмідта та Заводська. Гуманітарну допомогу було розподілено між малозабезпеченими родинами, пенсіонерами, а також усіма, хто опинився у складних життєвих умовах.

«Щиро дякуємо засновникам Фонду Unchain Ukraine за надання допомоги, а також КУ «Агентство розвитку громади» за можливість співпрацювати із Фондом та допомагати людям. Сподіваюсь на наше подальше партнерство», - зазначила очільниця Комітету самоорганізації населення Марина Ухова.