• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Мешканці Покровська отримали допомогу від фонду Unchain Ukraine

eye

224

20.06.2022 18:08

Новини громад

img

Чи не щодня Покровська громада отримує гуманітарну допомогу від різних благодійних організацій, фондів та приватних осіб. Цього разу гуманітарний вантаж надійшов від інноваційного благодійного фонду Unchain Ukraine, що був заснований як ініціатива глобального збору коштів на основі криптовалюти для допомоги Україні.

Сьогодні від фонду 600 продуктових наборів отримали мешканці другого та четвертого кварталів, вулиць Шмідта та Заводська. Гуманітарну допомогу було розподілено між малозабезпеченими родинами, пенсіонерами, а також усіма, хто опинився у складних життєвих умовах.

«Щиро дякуємо засновникам Фонду Unchain Ukraine за надання допомоги, а також КУ «Агентство розвитку громади» за можливість співпрацювати із Фондом та допомагати людям. Сподіваюсь на наше подальше партнерство», - зазначила очільниця Комітету самоорганізації населення Марина Ухова.

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

У Покровську викрили незаконну торгівлю самогоном

22 вересня інспекторами КП «Муніципальна служба правопорядку» було встановлено факт реалізації кустарно виготовленої алкогольної продукції.

eye

40

Новини громад

23 вересня 2022 13:31

Евакуація до Болгарії для жителів Покровської громади

Албена Травел з лютого розміщує українців по Програмі Захисту українців в Болгарії. Волонтерська організація пропонує розміщення в готелі БЛЮ БЕЙ 4* у відомому курортному містечку Поморіє

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 11:52

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію