• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Ліквідація наслідків обстрілів. У Покровській громаді відпрацьований механізм екстреного реагування

eye

515

20.06.2022 14:19

Новини громад

img

Третій день поспіль комунальники Покровська працюють над ліквідацією наслідків обстрілу м.Родинське, який стався 18 червня. Внаслідок влучання ворожої ракети, було пошкоджено понад 25 житлових багатоповерхівок міста та об`єкти соціальної інфраструктури. 

Наразі тривають роботи з ліквідації обстрілу в одному з навчальних закладів міста. 

«Це вже не перший наш досвід швидкого реагування на подібні надзвичайні ситуації. Ми маємо відпрацьований механізм усунення наслідків руйнувань. Розуміємо, що повинні це зробити у максимально стислі строки. Саме тому вже о 6 ранку в суботу, 18 червня, представники комунальних служб були на місці. Вони провели обстеження пошкодженої будівлі, визначились з кількістю необхідного будівельного матеріалу», - розповів заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський. 

У ліквідації наслідків руйнувань було задіяно близько 50 осіб. Це представники КП «Покровськтепломережа», КП «БКП»,  Управління сім`ї, молоді та спорту, будівельна бригада відділу освіти міської ради. 
Також була задіяна спецтехніка – багатопрофільне комунальне підприємство надало сміттєві контейнери, в які складали розбите скло, працювали автовежа та самоскиди. 

«В суботу видався важкий день. Як для мешканців Родинського, так і для працівників комунальних служб міста. Відпрацювали оперативно. У 122 квартир ОСБ-плитами були зашиті вікна, також плити з пресованої деревини вставлені у під’їздах та на пошкоджених балконах у житлових квартирах. Хочу подякувати як місцевим комунальникам, так і активним мешканцям громади, які допомагають у ліквідації наслідків артобстрілу», - зауважив Дмитро Візенков. 

За словами керівників громади, лише на навчальний заклад було використано понад 200 ОСБ-листів. Проведені роботи й з часткової заміни шиферу на покрівлі будівлі. 

«Ми забезпечені усім необхідним будівельним матеріалом, якого поки що вистачає для усунення наслідків подібних ситуацій. Паралельно шукаємо нові можливості отримання допомоги від партнерів. Чекаємо допомоги в будівельних матеріалах від Донецької ВЦА, а також від Люксембурзького Червоного Хреста, до яких вже подали заявки», - зазначив заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію