Освітні заклади Покровської громади отримали нову комп`ютерну техніку

20.06.2022 09:39

23 ноутбуки отримали педагоги Покровської громади за підтримки Міністерства освіти та науки, міжнародної організації ЮНІСЕФ, керівництва Департаменту освіти та науки.

За словами очільниці відділу освіти Любові Воротинцевої, техніка передана для шкіл, які були  пошкоджені в наслідок російської агресії. Так, 15 ноутбуків отримали педагоги НВК №2 та 8 були передані Срібненському навчальному закладу.

«Ця допомога життєво необхідна для всіх освітян у цей складний для всієї країни час. Завдяки наданому устаткуванню вчителі зможуть відновити повноцінний освітній процес, а дистанційне навчання стане ефективнішим та цікавішим, і педагоги зможуть завжди залишатися на зв'язку з учнями», - зазначила директор НВК2 Нігяр Ібрагімова