Облік переселенців та питання опіки: відбулось засідання виконавчого комітету

16.06.2022 15:43

16 червня у режимі відеоконференції відбулось засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто 6 питань. Стосувались вони соціальної, кадрової та житлової сфери, а також питань опіки.

Так, одноголосно було затверджено порядок надання електроплит сім`ям, які опинились у складних життєвих обставинах в умовах воєнного часу, також підтримано пропозиції начальника житлово-комунального відділу Дмитра Візенкова взяти на облік 3 родини з числа внутрішньопереміщених осіб, які потребують житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання. Крім того, продовжити строк проживання для ВПО на 1 рік.

Як зазначив Дмитро Візенков, сьогодні на обліку перебувають 58 осіб, 51 з яких вже забезпечені житлом.

Щодо роботи служби у справах дітей, то члени виконкому затвердили призначення опікуна над неповнолітньою дитиною та надали статус сироти малолітній дитині.