У Покровську затверджено порядок надання електроплит для вразливих категорій населення

16.06.2022 10:49

Під час засідання виконкому, яке відбулось сьогодні, 16 червня, було затверджено Порядок надання натуральної допомоги у вигляді електроплит для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах в умовах воєнного стану. Необхідність у такому рішенні виникла через відсутність газопостачання у громаді та з метою посилення соціального захисту окремих категорій громадян.

Документ передбачає механізм передачі електроплит та визначає осіб, які мають право на їх отримання.

Як пояснила заступниця начальниці Управління соціального захисту населення Тетяна Бєлкіна, електроплиту з однією конфоркою можуть отримати громадяни, які:

- знаходяться на обліку в Територіальному Центрі на обслуговуванні вдома;
- малозабезпечені особи, що не працюють та мають мінімальний дохід;
- особи з  інвалідністю,  які  мають мінімальний дохід.

Двоконфоркові електроплити передбачені:
- для багатодітних родин;
- сімей з дітьми, які мають інвалідність;
- сімей, які опинились в складних життєвих обставинах, в складі яких більше однієї особи.

Також було зазначено, що електроплити надаватимуться згідно з Актом обстеження умов проживання сім’ї, яка опинилась у складних життєвих обставинах.

Усього за рахунок місцевого бюджету було придбано 305 електроплит. Вони  будуть розподілені комісійно по родинах, які подали заявки на їх отримання та які, за висновком комісії, відповідають усім критеріям, прописаним у Порядку.

Відповідний проєкт рішення був підтриманий членами виконкому одноголосно.