• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За 3 місяці Покровська громада отримала понад 500 тонн гуманітарного вантажу

eye

678

15.06.2022 17:57

RSS

img

З перших днів війни у Покровську виникла потреба у гуманітарній допомозі. За цей час різноманітними фондами та організаціями було надано понад 440 тисяч одиниць наборів різного напрямку. Це харчові продукти, одежа, взуття, засоби особистої гігієни, вода та інше. 

Сьогодні на сесійному засіданні керуюча справами виконкому Алевтина Жук звітувала перед депутатами про отримання та розподіл допомоги у громаді.


Першими гуманітарну допомогу отримали переселенці, які знайшли тимчасовий прихисток у Покровську. Більша частина вантажу була надана представникам вразливих верств населення: одиноким матерям, опікунам, малозабезпеченим та багатодітним родинам, особам з інвалідністю та тим, хто опинився в складних життєвих обставинах. 

Великі об'єми гуманітарних надходжень були призначені для розподілу між медичним закладам громади. З березня поточного року лікарні отримали понад 72 тисячі одиниць медичних товарів. 

«Весь цей час ми працюємо над тим, щоб забезпечити мешканців нашої громади життєво необхідними речами. Дякуємо усім фондам та організаціям, з якими ми співпрацюємо, а їх понад 30, за швидке реагування на наші прохання та ту допомогу, яку ми від них отримуємо. Окремі слова подяки активним мешканцям Покровська, волонтерам, працівникам структурних підрозділів міської ради, хто бере участь у розвантаженні, фасуванні та видачі гуманітарної допомоги», - зауважила Алевтина Жук.

Звіт. Презентація

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

8

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

Молодь за безпеку дорожнього руху. ДТПер?

Відеоробота Тетяни Міщинської, 11 клас, Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №20, здобула І місце на всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт «Молодь за безпеку дорожнього руху», 2018 р.

eye

5

Новини

10 серпня 2022 15:20

Безпека на залізниці: чому потяг це небезпечно

У період війни питання безпеки громадян, у тому числі на транспорті та дорогах, набуло вагомого змісту. Збільшення дорожнього трафіку, пошкодження доріг, встановлення блок-постів змусило переглянути підходи до організації дорожнього руху на місцях. За дан

eye

9

Новини

10 серпня 2022 15:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію