• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

За 3 місяці Покровська громада отримала понад 500 тонн гуманітарного вантажу

eye

1300

15.06.2022 17:57

RSS

img

З перших днів війни у Покровську виникла потреба у гуманітарній допомозі. За цей час різноманітними фондами та організаціями було надано понад 440 тисяч одиниць наборів різного напрямку. Це харчові продукти, одежа, взуття, засоби особистої гігієни, вода та інше. 

Сьогодні на сесійному засіданні керуюча справами виконкому Алевтина Жук звітувала перед депутатами про отримання та розподіл допомоги у громаді.


Першими гуманітарну допомогу отримали переселенці, які знайшли тимчасовий прихисток у Покровську. Більша частина вантажу була надана представникам вразливих верств населення: одиноким матерям, опікунам, малозабезпеченим та багатодітним родинам, особам з інвалідністю та тим, хто опинився в складних життєвих обставинах. 

Великі об'єми гуманітарних надходжень були призначені для розподілу між медичним закладам громади. З березня поточного року лікарні отримали понад 72 тисячі одиниць медичних товарів. 

«Весь цей час ми працюємо над тим, щоб забезпечити мешканців нашої громади життєво необхідними речами. Дякуємо усім фондам та організаціям, з якими ми співпрацюємо, а їх понад 30, за швидке реагування на наші прохання та ту допомогу, яку ми від них отримуємо. Окремі слова подяки активним мешканцям Покровська, волонтерам, працівникам структурних підрозділів міської ради, хто бере участь у розвантаженні, фасуванні та видачі гуманітарної допомоги», - зауважила Алевтина Жук.

Звіт. Презентація

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

18

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

26

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

30

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію