• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати подовжили "платіжні канікули" для мешканців Покровської громади

eye

759

15.06.2022 17:45

RSS

img

Від початку повномасштабного вторгнення для мешканців Покровської громади рішенням міської влади була скасована абонплата за водопостачання та вивезення сміття. Але у зв`язку зі значним збільшенням витрат води, з 1 липня було заплановано відновити нарахування за водопостачання та водовідведення, а також за вивезення сміття. Таке питання було винесене на розгляд депутатів під час засідання 30-ї сесії міської ради. Проте даний проєкт рішень так і не набрав необхідної кількості голосів.

Як альтернативу депутати фракції «Порядок" на період воєнного часу запропонували "зменшення тарифу" на водопостачання та водовiдведення шляхом компенсації з бюджету заробітної плати співробітників КП “Покровськводоканал”, яка є складовою тарифу. Це дозволило б значно зменшити суму платежу для мешканців, але депутати не підтримали цю ініціативу.

Своєю чергою секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо наголосила на тому, що Покровська громада – єдина в області, яка у повному обсязі сплачує за воду: «Сьогодні працівники компанії «Вода Донбасу» героїчно докладають зусилль, щоб вода була у наших містах. Ми повинні розуміти це і вчасно сплачувати за послугу. А ми знову будемо «проїдати» бюджет».  Натомiсть iншi громади, де ситуацiя ще складнiша, уже повернулися до сплати за спожитi комунальнi послуги".

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Попри обстріли ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло в оселі понад 24 тисяч родин на Донеччині

Протягом доби аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 9 населених пунктів, постраждалих через обстріли.

eye

16

Новини

05 жовтня 2022 14:53

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

11

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

36

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію