• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати подовжили "платіжні канікули" для мешканців Покровської громади

eye

1197

15.06.2022 17:45

RSS

img

Від початку повномасштабного вторгнення для мешканців Покровської громади рішенням міської влади була скасована абонплата за водопостачання та вивезення сміття. Але у зв`язку зі значним збільшенням витрат води, з 1 липня було заплановано відновити нарахування за водопостачання та водовідведення, а також за вивезення сміття. Таке питання було винесене на розгляд депутатів під час засідання 30-ї сесії міської ради. Проте даний проєкт рішень так і не набрав необхідної кількості голосів.

Як альтернативу депутати фракції «Порядок" на період воєнного часу запропонували "зменшення тарифу" на водопостачання та водовiдведення шляхом компенсації з бюджету заробітної плати співробітників КП “Покровськводоканал”, яка є складовою тарифу. Це дозволило б значно зменшити суму платежу для мешканців, але депутати не підтримали цю ініціативу.

Своєю чергою секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо наголосила на тому, що Покровська громада – єдина в області, яка у повному обсязі сплачує за воду: «Сьогодні працівники компанії «Вода Донбасу» героїчно докладають зусилль, щоб вода була у наших містах. Ми повинні розуміти це і вчасно сплачувати за послугу. А ми знову будемо «проїдати» бюджет».  Натомiсть iншi громади, де ситуацiя ще складнiша, уже повернулися до сплати за спожитi комунальнi послуги".

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію