• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Керівники Покровської громади шукають рішення для «водного питання»

eye

1220

15.06.2022 15:20

Новини громад

img

Днями відбулось знеструмлення Карлівської фільтрувальної станції. На цю годину енергетикам ДТЕК вдалось ліквідувати аварійну ситуацію на фільтрувальній станції та запустити її в роботу. Вода у кранах мешканців Покровської громади має з'явитись вже увечері. Але небезпека залишитись без водопостачання для Покровської громади не минула.

Про це повідомив заступник Покровського міського голови під час сесійного засідання. Крім того, він нагадав, що запасу води залишилось на декілька місяців і вкотре закликав мешканців громади раціонально його використовувати. 

«Сьогодні ми шукаємо можливість забезпечення хоча б мінімальної потреби питною водою місцевих мешканців. Від міжнародних партнерів місто отримало систему очищення води, до якої ще чекаємо систему ОСМОС. Необхідна потужність – 35 кубів питної води щоденно. Але у нас відсутній механізм централізованого підвозу питної води. Тож наразі гостро стоїть питання у придбанні водовозів», - зауважив Олександр Добровольський. 

За його словами, керівництво КП «Покровськводоканал» вже звернулися до міжнародної організації «Товариство Червоного  Хреста України» з проханням про надання допомоги у вигляді спецтранспорту, але якщо і буде прийняте позитивне рішення, чекати доведеться декілька місяців. 

Своєю чергою, депутати зазначили важливість вирішення «водного питання» та підтримали пропозицію керівників громади щодо виділення коштів на придбання двох дев'ятикубових водовозів на загальну суму 6 мільйонів 579 тисяч гривень. Розпорядником коштів виступатиме КП «Покровськводоканал».

Відповідне рішення було підтримано одноголосно.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Запрошуємо на Науковий пікнік

Багаторічна співпраця між Покровським ОМС та найстарішим вишем Донбасу не припиняється й під час війни. В ці непрості часи ДонНТУ продовжує популяризувати науку серед молоді, викликаючі зацікавленість, захопленість та любов

eye

31

Новини громад

14 червня 2024 18:54

Ремонт триває: в Покровську власними силами облаштовують гуртожиток для ВПО

Під час війни питання тимчасового житла стало критичним для багатьох українців, які змушені були покинути свої домівки.

eye

101

Громада 1

14 червня 2024 14:30

28 мешканців Покровської ТГ отримали матеріальну допомогу з місцевого бюджету

Днями під головуванням заступниці начальника Покровської військової адміністрації Наталії Іваньо відбулось чергове засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги окремим категоріям громадян за рахунок коштів місцевого бюджету.

eye

119

Громада 1

14 червня 2024 13:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію