• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Керівники Покровської громади шукають рішення для «водного питання»

eye

644

15.06.2022 15:20

Новини громад

img

Днями відбулось знеструмлення Карлівської фільтрувальної станції. На цю годину енергетикам ДТЕК вдалось ліквідувати аварійну ситуацію на фільтрувальній станції та запустити її в роботу. Вода у кранах мешканців Покровської громади має з'явитись вже увечері. Але небезпека залишитись без водопостачання для Покровської громади не минула.

Про це повідомив заступник Покровського міського голови під час сесійного засідання. Крім того, він нагадав, що запасу води залишилось на декілька місяців і вкотре закликав мешканців громади раціонально його використовувати. 

«Сьогодні ми шукаємо можливість забезпечення хоча б мінімальної потреби питною водою місцевих мешканців. Від міжнародних партнерів місто отримало систему очищення води, до якої ще чекаємо систему ОСМОС. Необхідна потужність – 35 кубів питної води щоденно. Але у нас відсутній механізм централізованого підвозу питної води. Тож наразі гостро стоїть питання у придбанні водовозів», - зауважив Олександр Добровольський. 

За його словами, керівництво КП «Покровськводоканал» вже звернулися до міжнародної організації «Товариство Червоного  Хреста України» з проханням про надання допомоги у вигляді спецтранспорту, але якщо і буде прийняте позитивне рішення, чекати доведеться декілька місяців. 

Своєю чергою, депутати зазначили важливість вирішення «водного питання» та підтримали пропозицію керівників громади щодо виділення коштів на придбання двох дев'ятикубових водовозів на загальну суму 6 мільйонів 579 тисяч гривень. Розпорядником коштів виступатиме КП «Покровськводоканал».

Відповідне рішення було підтримано одноголосно.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. У Покровській громаді вивчають потреби мешканців у твердому паливі

26 липня на засіданні виконавчого комітету було прийнято Положення про надання допомоги у вигляді твердого палива на період дії воєнного стану окремим категоріям громадян Покровської громади. Фахівці УСЗН вже почали опрацьовувати заявки мешканців.

eye

17

Новини громад

11 серпня 2022 10:02

У Покровській громаді малозабезпечені верстви населення отримують гуманітарну допомогу

Днями представники міської ради відвідали Новоєлизаветівський старостинський округ.

eye

16

Новини громад

11 серпня 2022 08:50

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

39

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію