• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

8 проєктів рішень депутати розглянули під час комісії з питань місцевого самоврядування та дотримання законності

eye

653

09.06.2022 15:53

Новини громад

img

9 червня в режимі відеоконференції відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань місцевого самоврядування, гласності та депутатської діяльності, забезпечення громадського порядку, дотримання законності, охорони прав, свобод та законних інтересів. На порядку денному були бюджетні та соціальні питання. 

На початку засідання члени комісії заслухали директорку Департаменту фінансово – економічної політики та управління активами Юлію Порецьку з пропозицією щодо внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 23.12.2021 № 8/22-12 «Про бюджет Покровської міської територіальної громади на 2022 рік та до Програми соціально-економічного розвитку. 

«Передбачається виділення одного мільйона гривень за рахунок коштів на початок року екологічного податку на придбання євроконтейнерів. Наразі є потреба в придбанні 300 контейнерів, загальна вартість яких складає понад 3 мільйонів гривень. 2 мільйони 150 тисяч грн у бюджеті вже закладено», - зазначила Юлія Порецька. 

Як зазначила секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо, посилаючись на пояснення в.о. директора КП «БКП», минулого року було придбано 255 євроконтейнерів на загальну суму 3, 074 млн грн. Кількість вже встановлених ємностей для сміття по м.Покровськ складає 271 одиницю. Для завершення робіт у поточному році із заміни старих контейнерів необхідно придбати 170 євроконтейнерів для потреб Покровська та 120 – для м.Родинське. 

«Придбання контейнерів – дійсно необхідне питання, але враховуючи воєнний стан, депутати запропонували відкласти процес придбання контейнерів до стабілізації ситуації. Таке ж рішення було прийняте стосовно проведення ремонту доріг, щоб у разі активних бойових дій мати змогу надати допомогу нашим мешканцям. Є як заперечення, так і прохання від мешканців нашої громади щодо встановлення таких контейнерів», - зауважила Наталія Іваньо. 

Враховуючи усі роз`яснення керівників громади, члени комісії проголосували за винесення цього проєкту рішення на чергову 30-ту сесію міської ради. 

Один з проєктів рішень, які сьогодні були розглянуті під час засідання депутатської комісії, стосувався внесення змін до цільової Програми «Сприяння діяльності добровольчого формування Покровської міської територіальної громади на 2022».

Через те, що під час визначення розміру заробітної плати для представників добровольчого формування не було враховано утримання податків, присутнім було запропоновано привести програму у відповідність.

Відтепер розмір заробітної плати складатиме від 10 до 20 тисяч гривень, в залежності від займаної посади. 

Серед іншого, члени комісії розглянули внесення змін до соціальних програм, передачу товарно-матеріальних цінностей, основних засобів та інших необоротних матеріальних активів з балансу на баланс, а також впорядкування питання щодо місцевих податків та зборів на 2022 рік. 
Усі проєкти рішень були опрацьовані та допущені до винесення на чергову 30-ту сесію міської ради, яка відбудеться 15 червня.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ВІДЕО. Очільник громади Руслан Требушкін проінспектував хід підготовки котелень до зими

У Покровську триває активна підготовка об’єктів КП «Покровськтепломережа» до зимового періоду. Стан та готовність газових та модульних котелень до роботи сьогодні перевіряли міський голова разом з начальником комунального підприємства.

eye

7

Новини громад

10 серпня 2022 15:45

ВІДЕО. У Покровську триває поточний ремонт м`якої крівлі багатоповерхівок

Бригади підрядників уже другий місяць латають дірки на крівлях, що постраждали від негоди. Кошти на такі роботи виділено зі спецфонду міського бюджету. Роботи виконують так, щоб оновлений дах прослужив не один десяток років.

eye

56

Новини громад

09 серпня 2022 19:22

Від школярів Польщі — українським захисникам. Керівники Покровська передали подарунки воїнам ЗСУ

До Покровська продовжує надходити допомога від мешканців Європи. Сьогодні заступники міського голови Маргарита Ідрісова та Микола Шабельник передали військовослужбовцям двох батальйонів, які несуть службу у Пісках та Авдіївці, чоловічі шкарпетки.

eye

75

Новини громад

09 серпня 2022 13:52

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію