У Покровську багатодітні родини отримують допомогу від Червоного Хреста України

06.06.2022 15:27

Міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України розпочало видачу чергової гуманітарної допомоги. Передбачена вона для багатодітних родин та родин, в яких виховуються діти з інвалідністю.

Продуктові набори, які містять крупу, тушковане м’ясо, соняшникову олію, дитячі суміші, а також засоби гігієни, можна отримати у будні з 9:00 до 14:00 за адресою вул. Прокоф'єва, 82.

Першу партію наборів вже було розподілено між місцевими багатодітніими родинами та дітьми-інвалідами з реабілітаційного центру «Милосердя».

За словами голови ПМО «Товариство Червоного Хреста України» Людмили Полтавченко, для отримання допомоги при собі треба мати паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення багатодітної родини.