За добу ДТЕК відновив електроживлення 27 населених пунктів на Донеччині: зі світлом майже 50 тисяч родин

04.06.2022 10:06

Протягом доби аварійно-ремонтні бригади ДТЕК Донецькі електромережі повністю чи частково відновили електропостачання у 27 населених пунктах Донецької області. Це дозволило повернути світло в домівки майже 50 тисяч родин, знеструмлених через бойові дії в регіоні.

Незважаючи на надзвичайно складну ситуацію в області через активні бойові дії, фахівцям ДТЕК Донецькі електромережі вдалося заживити повністю чи частково 27 населених пунктів Донеччини. Оселі 49 865 родин у Краматорському, Бахмутському та Покровському районах знову зі світлом. Найбільше – у Краматорському та Бахмутському.

Без світла залишається 331 населений пункт Донецької області. Найскладніші напрямки – Слов’янський, Авдіївський, Мар’їнський, Торецький, Бахмутський та Великоновосілківський. Ситуація в регіоні, особливо на півночі, ускладнюється, що призводить до усе частіших пошкоджень обладнання та ліній електропередач. Фахівці компанії чекають на дозвіл від Збройних сил України, щоби проводити ремонти.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 100 добу та разом зі всіма службами робить все можливе для того, аби мешканці області мали вдома світло.

Якщо у вас немає світла просимо повідомляти до ДТЕК Донецькі електромережі. Інформацію про відключення можна перевірити за допомогою чат-боту «ДТЕК Донецькі електромережі» в Viber або Telegram. Також можна зателефонувати до кол-центру (0629) 450 473, (093/096/099) 4500473, або написати в особисті повідомлення на сторінці ДТЕК Донецькі електромережі в соцмережі Facebook.

Ми працюємо 24/7, щоб електропостачання будинків та підприємств залишалося надійним.