• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відбулась нарада перед засіданням виконкому

eye

457

02.06.2022 21:15

RSS

img

Сьогодні секретар міської ради Наталія Іваньо разом із заступниками міського голови та депутатами попередньо обговорили питання, що будуть винесені на засідання виконавчого комітету Покровської міської ради.

Першим питанням присутні розглянули доцільність ремонтних робіт дорожнього полотна, який був запланований на цей рік. Відповідальними інстанціями був складений список вулиць, на яких потрібно провести ямковий ремонт. Керівництво міста розглянуло запропонований перелік та вирішили, що необхідно відкласти проведення робіт. Буде створена комісія з депутатів та членів виконкому для визначення необхідності та масштабу ремонту на кожній вулиці, аби дороги були проїзними.

«Ми повинні прийняти спільне рішення. З огляду на те, що сьогодні в області йдуть військові дії, чи треба місту витрачати бюджетні гроші на латання доріг, чи краще залишити їх для надання допомоги мешканцям громади у разі надзвичайної ситуації»‎, – зазначила секретар міської ради Наталія Іваньо.

Також на засіданні підіймали питання ремонту покрівлі. На сьогодні у громаді опрацьовані всі заявки, що надходили до Контактного центру щодо ремонту твердої покрівлі. Зараз зібрані та опрацьовуються заявки від мешканців громади щодо пошкодження даху з гнучких і еластичних матеріалів. 

Всі роботи, в яких виникла необхідність через обстріли громади, будуть виконуватись коштом міського бюджету.

Крім зазначених потреб, присутні обговорили ще кілька питань з благоустрою, порядок надання натуральної та гуманітарної допомоги, а також передачу майна.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Покровчани провели мирні мітинги проти незаконних референдумів

Мешканці Покровської міської територіальної громади Донецької області підтримали заяву Верховної Ради України у зв’язку з черговим етапом ескалації безпекової ситуації у світі, спровокованим останніми рішеннями злочинної влади російської федерації.

eye

25

Новини

24 вересня 2022 15:08

Зведена інформація про життєдіяльність громади на 24 вересня

Минула доба пройшла відносно спокійно, фактів щодо постраждалих та руйнувань не зафіксовано.

eye

30

Новини

24 вересня 2022 09:31

Керівник Покровської міської військової адміністрації зустрівся зі старостами приєднаних територій

23 вересня під головуванням очільника Покровської МВА Сергія Добряка та секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулась робоча нарада зі старостами громади, які озвучили стан поточних справ та проблемні питання, які потребують вирішення з боку влади.

eye

76

Новини громад

23 вересня 2022 20:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію