• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Відбулась нарада перед засіданням виконкому

eye

967

02.06.2022 21:15

RSS

img

Сьогодні секретар міської ради Наталія Іваньо разом із заступниками міського голови та депутатами попередньо обговорили питання, що будуть винесені на засідання виконавчого комітету Покровської міської ради.

Першим питанням присутні розглянули доцільність ремонтних робіт дорожнього полотна, який був запланований на цей рік. Відповідальними інстанціями був складений список вулиць, на яких потрібно провести ямковий ремонт. Керівництво міста розглянуло запропонований перелік та вирішили, що необхідно відкласти проведення робіт. Буде створена комісія з депутатів та членів виконкому для визначення необхідності та масштабу ремонту на кожній вулиці, аби дороги були проїзними.

«Ми повинні прийняти спільне рішення. З огляду на те, що сьогодні в області йдуть військові дії, чи треба місту витрачати бюджетні гроші на латання доріг, чи краще залишити їх для надання допомоги мешканцям громади у разі надзвичайної ситуації»‎, – зазначила секретар міської ради Наталія Іваньо.

Також на засіданні підіймали питання ремонту покрівлі. На сьогодні у громаді опрацьовані всі заявки, що надходили до Контактного центру щодо ремонту твердої покрівлі. Зараз зібрані та опрацьовуються заявки від мешканців громади щодо пошкодження даху з гнучких і еластичних матеріалів. 

Всі роботи, в яких виникла необхідність через обстріли громади, будуть виконуватись коштом міського бюджету.

Крім зазначених потреб, присутні обговорили ще кілька питань з благоустрою, порядок надання натуральної та гуманітарної допомоги, а також передачу майна.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Від БО «Янголи спасіння» мешканці Шевченківського СО отримали будівельні набори для відновлення житла після обстрілу

Благодійний фонд «Янголи Спасіння» та його партнери продовжують підтримувати постраждалих мешканців, забезпечуючи їх необхідними ресурсами для відновлення житла та подолання наслідків війни.

eye

18

Громада 1

21 червня 2024 15:01

Покровськ відзначив День фермера: вдячність за хліб і шана працьовитим рукам

19 червня Покровська громада урочисто відзначила День фермера – свято, присвячене людям, які своєю важкою працею годують нашу країну.

eye

26

Громада 1

21 червня 2024 13:45

Комісія розподілила гуманітарну допомогу від БО «Янголи спасіння»

Сьогодні під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося чергове засідання комісії з розподілу гуманітарної допомоги.

eye

30

Громада 1

21 червня 2024 13:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію