У Покровську провели в останню путь 21-річного захисника України Микиту Попова

26.05.2022 13:13

Сьогодні, 26 травня, на Алеї Героїв, що знаходиться на центральному кладовищі, відбулась церемонія прощання з ще одним Захисником України, мешканцем Покровська Микитою Поповим. Хлопець служив стрільцем-санітаром 2 відділення 1 взводу охорони роти управління батальйону управління В/Ч А2120.

21 травня під час виконання бойового завдання в селі Богородичне, Краматорського району внаслідок мінометного обстрілу Микита отримав поранення, несумісні з життям.

Проститися та вшанувати пам`ять Героя на центральний цвинтар прийшли керівники Покровської громади, батьки, рідні, побратими, учасники бойових дій та небайдужі мешканці міста.

«Дуже шкода, що від нас уходять такі молоді хлопці. Всього 21 рік. Здавалось би, ще все життя попереду. Але, на жаль, війна нікого не щадить. Микита загинув, захищаючи нашу державу, нашу незалежність. Вічна слава Героям України», - сказав під час церемонії прощання Покровський міський голова Руслан Требушкін.

Щирі співчуття рідним і близьким! Кожен день, кожну годину ми робимо все для перемоги, аби ця смерть була не даремною. Світла пам’ять Захиснику України!