• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Україна відзначає День Європи

eye

1320

21.05.2022 10:00

RSS

img

В цьому році це свято набуло неабиякої актуальності, адже воно є символом започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях. Уся Європа сьогодні підтримує Україну у її протистоянні з рф. 

Єднання українців з європейськими народами вже не просто красиві слова – європейці прихистили тисячі українців, які через російську воєнну агресію вимушені були покинути домівки. Сьогодні не зайвим буде сказати теплі слова на адресу європейських країн. Якщо ви знайшли тимчасову домівку у Європі чи  вдячні нашим західним друзям за підтримку – візьміть участь у флешмобі, що організував Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради. Запишіть коротке відеозвернення або напишіть коротку цитату зі словами вдячності та опублікуйте на своїй сторінці у соцмережі із хештегами #сміливі_та_вдячні та #brave_and_thankful, або відправляйте їх на електронну адресу: dsk.online1@gmail.com. Європа почує кожен вдячний голос!

У Покровську День Європи полюбився всім мешканцям. Це свято відзначалося масштабно та красиво: яскрава хода, прекрасні концертні номери, конкурси, смаколики поважні гості та відомі артисти. На жаль, ювілейну 20-ту річницю святкування Дня Європи ми не можемо провести належним чином. Але віримо, що Україна поверне мир на континент, і для нашої країни розпочнеться новий шлях гідного члена європейського товариства.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Юні спортсмени Покровської громади отримали подарунки від міжнародних донорів

Попри війну юні спортсмени громади продовжують тренуватися та досягати значних успіхів на змаганнях різних рівнів. Аби змотивувати покровчан на ще більші досягнення за ініціативи ГО "Гідність Донбасу" дітям було вручено подарунки від Project ESPWA.

eye

39

Новини громад

07 червня 2023 16:07

Соціальні послуги мешканцям Лисівського старостинського округу

Соціальні служби Покровської МВА проводять виїзні прийоми та надають мешканцям старостинських округів Покровської громади всі види соціальної допомоги й тим наближають до людей і розвивають соціальні послуги.

eye

44

Новини громад

07 червня 2023 15:06

Перевірка укриттів та хід виконання ремонту доріг: основні питання апаратної наради

Стан справ у громаді та роботу структурних підрозділів міськради сьогодні оговорили керівники громади під час апаратної наради, яка відбулась під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка.

eye

98

Новини громад

07 червня 2023 14:40

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію