• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Україна відзначає День Європи

eye

784

21.05.2022 10:00

RSS

img

В цьому році це свято набуло неабиякої актуальності, адже воно є символом започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях. Уся Європа сьогодні підтримує Україну у її протистоянні з рф. 

Єднання українців з європейськими народами вже не просто красиві слова – європейці прихистили тисячі українців, які через російську воєнну агресію вимушені були покинути домівки. Сьогодні не зайвим буде сказати теплі слова на адресу європейських країн. Якщо ви знайшли тимчасову домівку у Європі чи  вдячні нашим західним друзям за підтримку – візьміть участь у флешмобі, що організував Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради. Запишіть коротке відеозвернення або напишіть коротку цитату зі словами вдячності та опублікуйте на своїй сторінці у соцмережі із хештегами #сміливі_та_вдячні та #brave_and_thankful, або відправляйте їх на електронну адресу: dsk.online1@gmail.com. Європа почує кожен вдячний голос!

У Покровську День Європи полюбився всім мешканцям. Це свято відзначалося масштабно та красиво: яскрава хода, прекрасні концертні номери, конкурси, смаколики поважні гості та відомі артисти. На жаль, ювілейну 20-ту річницю святкування Дня Європи ми не можемо провести належним чином. Але віримо, що Україна поверне мир на континент, і для нашої країни розпочнеться новий шлях гідного члена європейського товариства.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію