• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Бюджетний розподіл та передача майна: відбулась позачергова сесія міськради

eye

1217

20.05.2022 15:15

Новини громад

img

20 травня за участю 22 депутатів міської ради відбулась 29-та позачергова сесія міської ради. На порядку денному – 5 питань. 

Частина проєктів стосувалась фінансових питань: внесення змін та доповнень до бюджету громади на 2022 рік та до Програми економічного та соціального розвитку. 

Так, депутатам було запропоновано збільшити податкову частину місцевого бюджету на 19 млн 198 тисяч гривень, з яких близько 11 млн буде спрямовано на ремонт будівлі жіночої консультації та будівництво майданчиків для зберігання кисню, 76,2 тис. грн – заробітну плату для членів організації ветеранів, 7 млн гривень – для створення фінансового резерву на закупівлю паливно-мастильних матеріалів та ще 400 тисяч гривень – на заробітну плату КП «Покровськ Агро».

Також серед проєктів рішень – передача КП «Покровськтепломережа» легкового автомобіля Lanos в користування на умовах оренди та передача транспортного засобу з балансу Управління соціального захисту населення на баланс Покровської міської ради для обслуговування місцевих мешканців.

Серед іншого, надійшла пропозиція від депутата міської ради Сергія Андрійченка щодо компенсації послуг з утримання житлових будинків. 
Як пояснив заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський, на сьогодні немає жодних юридичних механізмів впливу на приватні підприємства, які обслуговують житловий фонд. 

 

«Ми закрили усі заявки щодо поточного ремонту покрівель. За рахунок місцевого бюджету був придбаний шифер та виконані роботи з його монтажу. Найближчим часом ми зробимо аналіз, скільки вже витрачено коштів з місцевого бюджету на будівельні матеріали для ремонту покрівель будинків, які входять до ОСББ або які обслуговують керуючі кампанії. На підставі цих даних будемо дивитись, що ще можна профінансувати», - зазначив Олександр Добровольський. 
Усі питання порядку денного були розглянуті та одноголосно затверджені учасниками сесійного засідання.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Евакуація рятує життя: у Покровську успішно евакуювали родину підопічних територіального центру

Евакуація родин з небезпечних регіонів є надзвичайно важливою складовою захисту населення під час війни. Завдяки зусиллям Покровської МВА, благодійних організацій та волонтерів вдається забезпечити безпеку для найбільш вразливих категорій громадян.

eye

42

Громада 1

25 травня 2024 17:15

Покровчани продовжують вивчати досвід повоєнної відбудови країни

У м.Київ відбулося розширене засідання Ради директорів Конфедерації будівельників України, участь в якому взяв й депутат Покровської міськради Сергій Моісеєнко.

eye

61

Новини громад

25 травня 2024 12:10

Комісія затвердила виплату матеріальної допомоги понад 50 мешканцям Покровської громади

Під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. 

eye

61

Громада 1

24 травня 2024 19:00

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію