• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Бюджетний розподіл та передача майна: відбулась позачергова сесія міськради

eye

355

20.05.2022 15:15

Новини громад

img

20 травня за участю 22 депутатів міської ради відбулась 29-та позачергова сесія міської ради. На порядку денному – 5 питань. 

Частина проєктів стосувалась фінансових питань: внесення змін та доповнень до бюджету громади на 2022 рік та до Програми економічного та соціального розвитку. 

Так, депутатам було запропоновано збільшити податкову частину місцевого бюджету на 19 млн 198 тисяч гривень, з яких близько 11 млн буде спрямовано на ремонт будівлі жіночої консультації та будівництво майданчиків для зберігання кисню, 76,2 тис. грн – заробітну плату для членів організації ветеранів, 7 млн гривень – для створення фінансового резерву на закупівлю паливно-мастильних матеріалів та ще 400 тисяч гривень – на заробітну плату КП «Покровськ Агро».

Також серед проєктів рішень – передача КП «Покровськтепломережа» легкового автомобіля Lanos в користування на умовах оренди та передача транспортного засобу з балансу Управління соціального захисту населення на баланс Покровської міської ради для обслуговування місцевих мешканців.

Серед іншого, надійшла пропозиція від депутата міської ради Сергія Андрійченка щодо компенсації послуг з утримання житлових будинків. 
Як пояснив заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський, на сьогодні немає жодних юридичних механізмів впливу на приватні підприємства, які обслуговують житловий фонд. 

 

«Ми закрили усі заявки щодо поточного ремонту покрівель. За рахунок місцевого бюджету був придбаний шифер та виконані роботи з його монтажу. Найближчим часом ми зробимо аналіз, скільки вже витрачено коштів з місцевого бюджету на будівельні матеріали для ремонту покрівель будинків, які входять до ОСББ або які обслуговують керуючі кампанії. На підставі цих даних будемо дивитись, що ще можна профінансувати», - зазначив Олександр Добровольський. 
Усі питання порядку денного були розглянуті та одноголосно затверджені учасниками сесійного засідання.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

"Виходь на світло": місцевим громадам пропонують долучитись до боротьби з тіньовою зайнятістю

З 1 липня 2022 року, за підтримки Міжнародної організації праці, розпочинається широкомасштабна інформаційна компанія «Виходь на світло», основна стратегічна мета якої - суттєве зменшення неофіційної праці в регіоні.

eye

19

Новини громад

01 липня 2022 14:48

У Покровську працює комісія з обстеження житлово-комунальних умов для надання електроплит

16 червня рішенням виконкому була прийнята програма щодо надання натуральної допомоги у вигляді електроплит для родин, які опинились у складних життєвих обставинах в умовах воєнного стану.

eye

17

Новини громад

01 липня 2022 14:37

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на ранок 1 липня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

eye

54

Новини громад

01 липня 2022 08:49

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію