Вишиванки об’єднують українців по всьому світу

19.05.2022 18:57

Вже 16 років світ разом з Україною у третій четвер травня відзначає День вишиванки.

Сьогодні Покровську громаду прикрасили сотні різнобарвних вишиванок. Через масову евакуацію мешканці Покровська та приєднаних територій покинули домівки та перебралися до більш безпечних куточків України та світу, але й далеко від дому вони вдягнули вишиванки, як символ єднання та любові до країни.

Великі та маленькі з гордістю надягають вишиванку, як символ незламності та ідентичності нашого народу.