• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Привітання з Всесвітнім днем сімейного лікаря

eye

744

19.05.2022 09:30

RSS

img

Від імені усього колективу КП «ЦПМСД» Покровської міської ради з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря вітаю всіх лікарів загальної практики – сімейної медицини  з професійним святом! Бажаю не тільки дбати про здоров’я оточуючих, а й берегти своє. Нехай довге життя обдарує Вас щасливими моментами і приємними спогадами, розумінням і вдячністю людей. 


Цінуючи Ваш професіоналізм та доброту, щиро дякую Вам за самовіддану жертовну працю, за порятунок людських життів і постійне піклування про своїх пацієнтів, за витримку і вміння дарувати людям радість! 


Нехай під рукою завжди буде вакцина від смутку, а також вітаміни щастя і любові. Миру Вам, мої відповідальні колеги! Успіхів у Вашій справі і гарного настрою!

З повагою, директор КП "ЦПМСД" Остряніна Інеса Леонідівна

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

"Виходь на світло": місцевим громадам пропонують долучитись до боротьби з тіньовою зайнятістю

З 1 липня 2022 року, за підтримки Міжнародної організації праці, розпочинається широкомасштабна інформаційна компанія «Виходь на світло», основна стратегічна мета якої - суттєве зменшення неофіційної праці в регіоні.

eye

13

Новини громад

01 липня 2022 14:48

У Покровську працює комісія з обстеження житлово-комунальних умов для надання електроплит

16 червня рішенням виконкому була прийнята програма щодо надання натуральної допомоги у вигляді електроплит для родин, які опинились у складних життєвих обставинах в умовах воєнного стану.

eye

14

Новини громад

01 липня 2022 14:37

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на ранок 1 липня

Минула доба у громаді пройшла відносно спокійно. Фактів щодо постраждалих та руйнувань внаслідок обстрілів на території громади не зафіксовано. Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

eye

49

Новини громад

01 липня 2022 08:49

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію