• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Депутати міської ради готуються до сесійного засідання

eye

529

18.05.2022 15:02

Новини громад

img

18 травня в режимі онлайн-конференції відбувся депутатський день, на якому були розглянуті проєкти рішень, винесені на позачергову 29 сесію міської ради. Участь у засіданні взяли 15 депутатів з загального складу ради. 

Після розгляду проєктів рішень, депутати озвучили керівникам громади питання, які надходять від їх виборців. Серед них: графіки покосу трави та попередження АТ «Донецькоблгазу» щодо можливого припинення газопостачання в Донецькій області. 

Як запевнив міський голова Руслан Требушкін, наразі розглядається можливість придбання електроплит для малозабезпечених родин. 

Своєю чергою, секретар Покровської міської ради Наталія Іваньо зауважила на стані систем електромереж:«Чи витримають наші мережі такої напруги? Наприклад, будинки у мікрорайоні «Південний» досить старі, як і більшість лікарень, де не мінялась проводка понад 50 років. Це треба брати до уваги. Сподіваємось, що це питання буде вирішено на обласному рівні. Але готуватись потрібно до такої ситуації завчасно».

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

14

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

42

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

У Покровську тривають зустрічі очільника військової адміністрації зі старшими будинків

Щоб уникнути домислів та розповсюдження недостовірної інформації, з початку робочого тижня очільник Покровської МВА Сергій Добряк проводить зустрічі зі старшими будинків, під час яких знайомить мешканців з роботою міської адміністрації у воєнний час.

eye

90

Новини громад

05 жовтня 2022 13:13

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію