ВІДЕО. Освітній процес у громаді: 77% учнів виїхали, але продовжують вчитися дистанційно

17.05.2022 21:57

У Покровській громаді добігає кінця навчальний 2021-2022 рік, більшу частину якого учні та педагоги працювали дистанційно. За словами очільниці відділу освіти Любові Воротинцевої, цей процес вже є налагодженим та відпрацьованим.

«Наразі 77% покровських учнів виїхали за межі громади та лише 3% - не виходять на зв'язок. Можливо, вони просто перейшли до інших шкіл в інших країнах. Крім того, за межі міста виїхало 70% вчителів, які продовжують здійснювати дистанційний навчальний процес. Наші педагоги – люди мотивовані. Вони розуміють усю відповідальність та докладають максимум зусиль задля того, щоб вчасно закінчити навчальний процес», - зауважила Любов Воротинцева.

Крім того, очільниця відділу освіти зазначила, що усі дані учнів громади зібрані своєчасно і подані у державні служби для замовлення свідоцтв для випускників 9 та 11 класів.