Злочини рф повинні бути покарані

16.05.2022 14:38

Шановні мешканці Донецької та Луганської областей! Якщо Ви чи Ваші близькі стали свідками (потерпілими) від злочинної діяльності окупаційних військ збройних сил російської федерації або підконтрольних їм терористичних організацій «л/днр» та бажаєте надати свідчення з приводу вказаних обставин, просимо Вас звертатись через можливості мессенджерів «WhatsApp», «Viber», «Telegram» та «Signal»:

- по Донецькій області за номером +38066-846-83-31;
- по Луганській області за номером +38066-846-81-54.

Спільно переможемо!