• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Попри всі складнощі. Комунальники працюють над благоустроєм громади

eye

565

13.05.2022 13:08

Новини громад

img

Не зважаючи на воєнний стан та досить напружену ситуацію в нашому регіоні, керівництво Покровської громади докладає чималих зусиль задля підтримання порядку у місті та на приєднаних територій. Наразі працюють всі служби. Особливу увагу приділяють комунальній сфері: покосу трави, прибиранню кладовищ та стану доріг. 

За словами заступника Покровського міського голови Олександра Добровольського, у Покровську розпочався ямковий ремонт доріг: «Поки що виконуємо роботи власними силами, на вулицях міста працює бригада КП «Багатогалузеве комунальне підприємство». Протягом тижня-двох до роботи приступить підрядна організація, яка «лататиме» ями великими картами. Переважно, це центральні вулиці. Також ми вже працюємо і над складанням переліку вулиць, де буде застосований УЯР». 

Приступили до роботи й місцеві косарі. Вже протягом декількох тижнів 35 працівників дільниці «Чисте місто» борються з рослинністю. Косять траву не лише у центрі та на мікрорайонах Покровська, а й охоплюють приєднані території. 

Тривають роботи і з благоустрою кладовищ громади. Комунальники косять траву, вивозять сміття та розчищають сміттєзвалища.  
За словами Олександра Добровольського, вже наступного тижня заплановані роботи з висадки квітів. Понад 30 тисяч петуній та чорнобривців прикрасять клумби Покровська, Родинського та інших населених пунктів Покровської громади. 

«Сьогодні покровські комунальники працюють не зважаючи ні на що: ремонтують дороги, приводять до ладу житлово-комунальний фонд, висаджують квіти, косять траву. І все задля того, щоб наша громада була квітучою, чистою, охайною та доглянутою. Не зважаючи на те, що не так далеко від міста ведуться активні бойові дії», - зауважив заступник Покровського міського голови Олександр Добровольський.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію