Вітаємо медичних сестер та медбратів  Покровської громади з професійним святом

12.05.2022 09:00

Сьогодні у міжнародний день медичної сестри ми віддаємо пошану молодшим медичним працівникам, які останнім часом продемонстрували свою мужність та професіоналізм.

Понад двох років епідемія COVID-19 випробовувала на міць наших медсестер та медбратів, Вірус послабшав, але воєнна агресія російської федерації знову змусила медиків вийти на передову та боротися за життя наших військових та цивільних громадян.

Дякуємо за вашу боротьбу, за вашу самовідданість та любов до своєї роботи. Сил, міцного здоров’я та миру вашим родинам.