• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

До пам'ятних травневих дат у закладах освіти Покровської громади пройшли тематичні заходи

eye

819

09.05.2022 15:54

Новини громад

img

Напередодні Дня пам`яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в усіх закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти були проведені тематичні години, бесіди, виставки та майстер-класи. 

За словами начальниці відділу освіти міської ради Любові Воротинцевої, подібні акції у школах та дитсадках проходять щорічно у громаді. І не зважаючи на дистанційну форму навчання, діти охоче беруть в них участь. 

Так, наприклад, учні багатопрофільної гімназії стали учасниками Всеукраїнського онлайн конкурсу «Ми з України», що проходив на платформі «На урок». За результатами, отримали дипломи І ступеню.

У ліцею зі структурним підрозділом гімназії №6 пройшов майстер-клас з виготовлення стіннівок – пам’яток та символів Перемоги «Квітка пам’яті», онлайн-виставка творчих робіт «Мрії про Україну». Крім того, учні ліцею розробили та випустили відеоролик до Дня пам’яті та примирення, його презентація відбулась в соцмережі Фейсбук.

Учні початкової ланки школи №9 взяли участь в онлайн-подорожі «День Пам'яті та Перемоги» та виготовляли маки – як символи пам`яті про загиблих воїнів Другої світової війни.

Долучились до відзначення пам’ятних дат і учні приєднаних територій громади. У Гришинському НВК було створено артпростір «Будь-якій війні скажемо: «Ні!», а учні Срібненського закладу загальної середньої освіти розробили колаж «Алея Слави воїнів АТО». 

Слід зазначити, що усі учнівські заходи проходять в онлайн-форматі. Ознайомитись з роботами учнівської молоді Покровської громади можна на офіційних сторінках закладів освіти.

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію