У старостинських округах Покровської громади вшанували пам'ять борців з нацизмом та жертв Другої світової війни

09.05.2022 10:00

Мешканці приєднаних територій провели меморіальні заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом.

До братських могил та пам’ятників громади старости та активісти поклали квіти. Сьогодні, коли українці знову стоять за свою землю та свою волю, воюючи з агресором-окупантом, історія Другої світової війни дає нам додаткових сил і право на відчайдушний спротив.

Перемога у цій війні означає для нас вільне життя у своєму власному домі за своїми власними правилами. Ми ніколи не були загарбниками як нацисти чи рашисти, тому правда і сила на нашому боці.

Пам’ятаємо минуле, боремося за майбутнє! Слава Україні!