• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Вдячні перевізникам та підприємцям, які в умовах війни надають свої послуги: Анатолій Зінченко

eye

591

05.05.2022 10:45

Новини громад

img

Про підвищення тарифу на проїзд у міському транспорті загального користування, старт посівної кампанії, взаємодію з торговельними мережами та роботу КП «Покровськ Авто» розповів заступник Покровського міського голови Анатолій Зінченко.

Як героїчно боронить Україну наша армія, так міцно намагаються стояти на захисті продовольчої та пасажирської безпеки мешканців Покровської громади місцеві підприємці.

Про підвищення тарифу на пасажирські перевезення

- Ми знаємо, що новину щодо здорожчання вартості проїзду у міському транспорті не всі сприйняли однозначно. Але хочу підкреслити, що таке рішення прийняли самі перевізники і поки що ми не можемо на це впливати. Жодного договору з міською радою підписано не було. Але, якщо взяти, наприклад, сусідні Мирноград або Костянтинівку, де такий же автопарк та відстань між зупинками, то в цих містах вже давно вартість квитка складає 10 гривень.

Ще до активної фази війни, у січні, транспортним відділом був об’явлений конкурс на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Але він так і не відбувся. Сьогодні водії на свій розсуд надають нам послугу. Щоденно виходять на роботу, не дивлячись на відсутність можливості вчасно ремонтувати свої автобуси та проводити діагностику: сьогодні дуже складно дістати запчастини. До того ж у два рази зросла вартість пального. Тому я дуже вдячний перевізникам, які залишились у місті та продовжують виходити на рейси. На постійному контролі питання і щодо курсування міжміських маршрутів. Ми спілкуємось зі старостами громади, з перевізниками та разом шукаємо шляхи вирішення цієї проблеми.

Щодо роботи КП «Покровськавто»

- Ще минулого року була придбана фарба та обладнання для нанесення дорожньої розмітки. Ми намагаємось зробити нашу транспортну інфраструктуру більш зручною та безпечною для всіх учасників дорожнього руху: водіїв та пасажирів.

Як сьогодні працюють торговельні мережі

- На жаль, через напад Росії на нашу країну, усі ланцюжки постачання в нашій громаді були порушені. Сьогодні, в умовах війни, місцеві підприємці змушені шукати нових постачальників. Завдяки своїй сміливості та кмітливості, представники бізнесу налагоджують нові зв’язки. Ми, як представники влади, дуже дякуємо підприємцям, які лишились у громаді. По-перше, вони наповнюють місцевий бюджет. Крім того, у покровчан є можливість придбати харчові продукти, речі першої потреби.

У Покровській громаді розпочалась посівна кампанія

- З 15 фермерів 12 вже працюють у полі. Впевнений, що 99% земель громади буде засіяно. Покровські фермери трудяться на благо не тільки місцевих мешканців. А заради спільної перемоги й не лише на продовольчому фронті!

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Об`єднані зусилля для благоустрою: у Новоєлизаветівському старостинському окрузі провели суботник

Суботники – це чудова нагода для місцевого населення проявити свою свідомість щодо збереження природних ресурсів та дбайливого ставлення до довкілля.

eye

26

Новини громад

13 квітня 2024 13:02

Діалог влади та громад: Сергій Добряк взяв участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

12 квітня відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при президентові України. На ньому очільники громад мали можливість напряму поставити питання представникам уряду у форматі онлайн

eye

36

Новини громад

12 квітня 2024 19:30

Для екстреного відновлення: до Покровської громади надійшли будівельні матеріали від БО «Янголи спасіння»

Останнім часом Покровська громада все частіше потрапляє під ворожі обстріли. Терор цивільного населення призводить до пошкоджень житлових будинків та інфраструктури, а також завдає чималих матеріальних збитків.

eye

37

Громада 1

12 квітня 2024 15:50

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію