• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

У Покровську визначили стипендіатів міського голови у сфері освіти

eye

1234

03.05.2022 13:56

RSS

img

Під головуванням заступниці міського голови Маргарити Ідрісової була проведена чергова комісія з призначення кандидатів на отримання стипендії міського голови для обдарованих дітей та молоді у місті Покровськ та на приєднаних територіях у сферах освіти, культури, фізичної культури та спорту.

“Я дуже вдячна всім вам, що не полишаєте робочих місць, за те, що кожен з вас у міру своїх сил допомагає у розвитку міста та працює на перемогу. Так тримати!” – звернулась до присутніх Маргарита Ідрисова.

На початку засідання голова комісії зазначила, що, крім претендентів на отримання стипендії, хоче відзначити креативних вчителів громади, що перемогли в обласному конкурсі “Вчитель року”:

Світлану Островську – номінація «Основи правознавства» (вчитель Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 та 

Марину Скрипник – номінація «Мистецтво» (вчитель Ліцею зі структурним підрозділом гімназії № 6 Покровської міської ради Донецької області).

Ці педагоги будуть отримувати матеріальне заохочення за Програмою мотивації вчителів, яку міська рада прийняла на початку року.

Начальниця відділу освіти Покровської міської ради Любов Воротинцева зазначила, що за результатами обласних етапів всеукраїнських предметних олімпіад та всеукраїнського конкурсу МАН громада має 48 призерів.

“Ми проаналізували кандидатури переможців та визначили, що 6 з них з 1 січня поточного року вже отримують стипендію і цією перемогою підтвердили право на її отримання. Залишилося 24 квоти, на які ми пропонуємо обрати претендентів, що посіли перші та другі місця у вищезазначених конкурсах. Це як раз 24 учні, – звернулась до присутніх Любов Воротинцева. – Щодо призерів, які посіли треті місця – вони зможуть отримувати стипендію, коли ми випустимо одинадцятикласників у серпні і з'явиться нова квота.”

Члени комісії підтримали пропозицію керівниці відділу освіти.


 

 

з/п

 

ПІБ

 

Вікова категорія (розмір стипендії)

 

Місце навчання

 

Рівень досягнень / особисті якості /  перелік нагород за останній або поточний рік

 

1

Осіпов Дмитро Рафаельович

Юніор

1100

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Покровської міської ради

Переможець  І  ступеня  обласного етапу МАН  з інформаційних,  переможець  І  ступеня  обласного етапу Всеукраїнських олімпіад  з інформаційних технологій

2

Мамчур Данило Андрійович

Юніор

1100

Навчально-виховний комплекс №1 Покровської міської ради

Переможець  ІІ  ступеня  обласного етапу МАН з інформаційних технологій,

переможець ІІІ ступеня обласного етапу Всеукраїнських олімпіад з фізики та інформатики

3

Рафіков Рінат Маратович

Молодь

1200

Навчально-виховний комплекс №1 Покровської міської ради

Переможець  І  ступеня  обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з  інформатики,

переможець І ступеня обласного етапу  МАН з хімії  та обласного конкурсу «Юний дослідник» з хімії.

4

Шевцова Єлизавета Валеріївна

Юніор

1100

Міський ліцей «Надія» Покровської міської ради

Переможець ІІ  ступеня  обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з англійської  мови

5

Терещенко Нікіта  Ігорівна

Юніор

1100

Багатопрофільна гімназія Покровської міської ради

Переможець І  ступеня  обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад  з англійської  мови

6

Малинка

Анастасія Віталіївна

Молодь

1200

Міський ліцей «Надія» Покровської міської ради

Переможець І  ступеня  обласного етапу МАН з філософії,  переможець ІІ  ступеня  обласного етапу Всеукраїнських предметних  олімпіад з правознавства 

7

Шевченко Анастасія Юріївна

Молодь

1200

Багатопрофільна гімназія Покровської міської ради

Переможець ІІ  ступеня  обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з екології

8

Кудаєв

Тимофій Вікторович

Юніор

1100

Багатопрофільна гімназія Покровської міської ради

Переможець І  ступеня  обласного етапу Всеукраїнських предметних  олімпіад з географії

9

Роговець

Ілля Євгенович

Юніор

1100

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради

Переможець ІІ  ступеня  обласного етапу Всеукраїнських предметних  олімпіад з географії

10

Сіпілін

Кирило Романович

Юніор

1100

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Покровської міської ради

Переможець  ІІ ступеня  обласного етапу Всеукраїнських предметних  олімпіад з географії

11

Мусієнко

Кирило Олександрович

Молодь

1200

Навчально-виховний комплекс №1 Покровської міської ради

Переможець   І ступеня  обласного етапу Всеукраїнських предметних  олімпіади з географії, ІІІ ступеня  обласного етапу Всеукраїнських предметних  олімпіад з історії

12

Чельтер

Вікторія Дмитрівна

Юніор

1100

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради

Переможець  І ступеня  обласного етапу Всеукраїнських предметних  олімпіад з трудового навчання

13

Лаврущенко

Маргарита Євгенівна

Молодь

1200

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради

Переможець ІІ ступеня  обласного етапу Всеукраїнських предметних  олімпіад з трудового навчання

14

Харламенкова

Марина Сергіївна

Молодь

1200

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради

Переможець І ступеня  обласного етапу Всеукраїнських предметних  олімпіад з трудового навчання

15

Маскаєв Євген Вадимович

Діти

1000

Багатопрофільна гімназія Покровської міської ради

Переможець   І  ступеня  обласного етапу Всеукраїнських предметних  олімпіад з інформаційних технологій

16

Ступак Вадим Русланович

Молодь

1200

Багатопрофільна гімназія Покровської міської ради

Переможець ІІ  ступеня  обласного етапу Всеукраїнських предметних  олімпіад з інформаційних технологій

17

Іванова

Ніколь Олександрівна

Юніор

1100

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради

Переможець І ступеня  обласного етапу Всеукраїнських предметних  олімпіад з історії

18

Ковальова Юлія Олександрівна

Молодь

1200

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Покровської міської ради

Переможець І  ступеня  обласного етапу МАН з української  літератури

19

Сідаш Єлизавета Анатоліївна

Молодь

1200

Міський ліцей «Надія» Покровської міської ради

Переможець І  ступеня  обласного етапу МАН з мистецтвознавства

20

Дмитрохіна Альона Сергіївна

Молодь

1200

Навчально-виховний комплекс №1 Покровської міської ради

Переможець І  ступеня  обласного етапу МАН  з релігієзнавства, переможець ІІ ступеню обласного етапу  конкурсу «Юний дослідник»

21

Корецька Ліна Олегівна

Молодь

1200

Міський ліцей «Надія» Покровської міської ради

Переможець І  ступеня  обласного етапу МАН з геології

22

Білик Максим Євгенович

Молодь

1200

Міський ліцей «Надія» Покровської міської ради

Переможець ІІ  ступеня  обласного етапу МАН з інформаційних технологій

23

Кубишев Андрій Миколайович

Молодь

1200

Міський ліцей «Надія» Покровської міської ради

Переможець І  ступеня  обласного етапу МАН з інформаційних технологій

24

Шевкун Анастасія

Юріівна

Молодь

1200

Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №33 Покровської міської ради

Переможець  І  ступеня  обласного етапу МАН з ботаніки

 

За словами керівника Управління сім’ї, молоді та спорту Віталія Щербінки, юні покровчани, що мають досягнення у сфері фізичної культури та спорту, були визначені на першому засіданні комісії на початку року. На сьогодні ці 45 стипендіатів залишаються незмінними.

Степендіати міського голови - фізкультура та спорт

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Попри обстріли ДТЕК Донецькі електромережі повернув світло в оселі понад 24 тисяч родин на Донеччині

Протягом доби аварійно-ремонтним бригадам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося відновити електропостачання 9 населених пунктів, постраждалих через обстріли.

eye

16

Новини

05 жовтня 2022 14:53

Держнагляд: Підготуйте свої будинки до зими

На Україну чекає складний опалювальний період через безглузду агресію з боку російської федерації. Зараз усі енергетики посилено готують енергетичну інфраструктуру до опалювального періоду 2022-2023 років.

eye

11

Новини громад

05 жовтня 2022 14:40

Очільник військової адміністрації обстежив простіші укриття та матеріальне забезпечення громади

Сергій Добряк разом із заступником Покровського міського голови Миколою Шабельником оглянули об`єкти цивільного захисту та та резервні продуктові склади.

eye

37

Новини громад

05 жовтня 2022 13:57

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію