Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 9.00 2 травня

02.05.2022 09:52

Минула доба у громаді пройшла неспокійно, лунали вибухи. За попередньою інформацією на територію міста (незабудована місцевість) потрапили уламки ворожого снаряду. Відомості щодо пошкоджень та руйнувань об'єктів інфраструктури, житлових будинків уточнюються. Загиблих та поранених серед цивільного населення не має. На ділянці працюють відповідні фахівці.

У штатному режимі продовжують працювати комунальні служби. Оперативний штаб діє 24/7. Всі заступники міського голови трудяться на своїх робочий місцях. Комунальні підприємства подають газ, світло та воду.

За минулу добу у сфері ЖКГ трапились наступні аварійні ситуації:

Водопостачання. О 07.00 відбувся порив труби холодного водопостачання у приватному підключенні по вулиці Михайла Петренка. Водопостачання на вулицю не подається. Станом на сьогоднішній ранок не відновлено.

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: внаслідок ДТП виникла пожежа на трасі (межа Донецької та Дніпропетровської області), горять дві автівки, станом на 06.00 про постраждалих інформації не має, заявок про ВНП не надходило.

Триває евакуація мирного населення. Потяг “Покровськ – Чоп” відтепер курсує по непарних числах. Також "Укрзалізниця" запускає нові приміські поїзди:

• 6:00 - Чаплине – Покровськ;
  • 9:00 - Покровськ – Чаплине - Дніпро гол.;
  • 19:40 - Дніпро гол. – Чаплине.

Це не евакуаційні рейси. Вони курсують на платній основі.

Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

У громаді діє комендантська година та режим світломаскування з 20:00 до 05:00.

За інформацією, яку перевізники надали у відділ транспорту Покровської міської ради, у місті діє такий графік руху маршрутів загального користування:

• Маршрут 108 - курсує 3 автобуси (інтервал між рейсами 20-25 хв.);
  • Маршрут 22 - курсує 2 автобуси;
  • Маршрут 51 - курсує 1 автобус;
  • Маршрут 24 - курсує 1 автобус (з с. Гришине о 7:20, 12:30, 17:00; з Центрального ринку о 12:00, 16:20).

?Шановні мешканці міста, графіки руху можуть змінюватися у зв'язку з нестачею паливно-мастильних матеріалів та інших надзвичайних ситуацій.

Зберігайте спокій. Все буде добре!