• Пошук по сайту
  • Пошук по документах

Зведена інформація про життєдіяльність громади станом на 9.00 25 квітня

eye

1181

25.04.2022 09:16

Новини громад

img

Минула доба у громаді пройшла спокійно. Пошкоджень та руйнувань об`єктів інфраструктури не зафіксовано. У штатному режимі продовжують працювати комунальні служби. Оперативний штаб діє 24/7.

Аварійних ситуацій у сфері ЖКГ за минулу добу:

-внаслідок короткострокового відключення електропостачання в м.Покровськ, зупинилися всі водонасосні станції. Протягом доби водопостачання було відновлено. Також без електропостачання залишалися села Успенівка, Котлине, Новоолександрівка, Нововасилівка внаслідок аварійного знеструмлення на мережах Криворізького РЕМ. Аварійна ситуація була усунута.

Протягом минулої доби на території Покровської громади надзвичайних подій не трапилось, заявок  на відпрацювання ВНП не було. 

Триває евакуація залізничним транспортом, 25 квітня, о 16:30 зі станції Покровськ на Чоп відправиться один евакуаційний потяг.

На 25 квітня встановлено наступний графік руху маршрутів загального користування:

Маршрут 108 - курсує 2 автобуси (інтервал між рейсами 22-28 хв., перший рейс о 6:30 з Автовокзалу, останній о 17:25 з вул. Центральна)

Маршрут 22 - курсує 2 автобуси

Маршрут 24 - курсує 1 автобус (з с.Гришине о 7:20, 12:30, 17:00, з м. Покровськ о 12:00, 16:20)

Відсьогодні у громаді змінено час дії комендантської години та режиму світломаскування з 20:00 до 05:00.

Життя переможе! Бережіть себе!

 

Назад до розділу

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

47,06%

23,53%

17,65%

11,76%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

Працівників житлово-комунальної сфери Покровська привітали напередодні професійного свята

У ці складні часи, коли Україна переживає жорстоку війну, працівники житлово-комунальної сфери Покровської ТГ стали справжніми героями.

eye

80

Новини громад

14 березня 2025 16:15

Покровськ вшановує героя: особисті речі добровольця Дмитра Лисенка передані музею

14 березня в Україні відбувається вшанування добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити

eye

47

Новини громад

14 березня 2025 15:30

Навчання з мінної безпеки для працівників УСЗН за підтримки Humanity & Inclusion

На жаль, сьогодні Україна є однією з найзабрудненіших вибухонебезпечними предметами країн у світі, і ворожі боєприпаси створюють мінну небезпеку в різних її частинах.

eye

42

Новини громад

14 березня 2025 13:05

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію